close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 teisės magistro programas apie Darbo teisė

Tie, kurie surengti LLM Darbo teisė ekspertai įstatymų ir teisės aktų kontroliuojančių darbiniai santykiai. Gauti šis laipsnis yra puikus pasirinkimas advokatai, kurie siekia atverti savo karjeros galimybes, nes yra nuolat didelis poreikis patirties darbo teisės.   Tie, kurie nori tęsti studijų teisinę laipsnį dažnai klausia, kas yra darbo teisės LLM? Iš esmės, tai yra baigę… Skaityti daugiau

Tie, kurie surengti LLM Darbo teisė ekspertai įstatymų ir teisės aktų kontroliuojančių darbiniai santykiai. Gauti šis laipsnis yra puikus pasirinkimas advokatai, kurie siekia atverti savo karjeros galimybes, nes yra nuolat didelis poreikis patirties darbo teisės.

Tie, kurie nori tęsti studijų teisinę laipsnį dažnai klausia, kas yra darbo teisės LLM? Iš esmės, tai yra baigęs mokymo programą, kuri suteikia studentams išsamių žinių apie įstatymus ir teisės aktus, dalyvaujančių darbo. Tai gali priklausyti nuo įstatymų, susijusių su diskriminacija, sąjungą, seksualinį priekabiavimą ir darbo sąlygų saugumą tyrimą.

Yra daug naudos užpildydami darbo teisės LLM. Tarp jų yra tai, kad darbo teisės advokatai visada labai vertinami, net sunkiomis ekonominėmis sąlygomis.Tai yra todėl, kad užimtumo advokatai patirtis yra būtina tiek kai įmonės yra padidėjimo arba kančių nuosmukį.

Kurio darbo teisės LLM kaina priklausys nuo kintamųjų, įskaitant institucijos, šalies ir laiką studentas trunka baigti kurso reikalavimus skaičiaus. Dėl šios priežasties, būsimieji studentai gali rasti naudinga išsamiai peržiūrėti mokslą ir kitų susijusių išlaidų, kai tiriant idealią mokyklą, kurioje stoti.

Yra daug karjeros galimybių, kad atverti kai darbo teisės LLM buvo gauta. Tie, kurie turi šį laipsnį gali eiti į tradicinių privačios praktikos, arba dėl jų pačių, ar prisijungdamas prie kontorą. Be to, padėtis gali būti prieinami, įmonių in-house patarimu arba vyriausybinių agentūrų, kad užtikrinti jų vykdymą užimtumo įstatymus.

Dabar paraiškas, kad būtų lengva pradėti savo kelionę į kitą lygį savo teisinės karjeros. Tiesiog peržiūrėti savo geriausius variantus, žiūrėdamas programos sąrašą ir peržiūrėti savo reikalavimus paduodant paraišką internete. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
Informa Connect
London, Jungtinė Karalystė

Pagerinkite savo karjeros perspektyvas, įgyjant darbo teisės magistro laipsnį ir likdami visą darbo dieną.

Pagerinkite savo karjeros perspektyvas, įgyjant darbo teisės magistro laipsnį ir likdami visą darbo dieną. -
LLM
Dalinės
2 metai
Anglų
11 Rgs. 2020
01 Rgs. 2020
Internetinės
 
University of Bristol Law School
River Avon, Jungtinė Karalystė

Mūsų programa skirta praturtinti užimtumo, darbo ir lygybės įstatymų supratimą, tiriant įvairias teisines disciplinas, reglamentuojančias darbo santykius. Tai galimybė išnagri ... +

Mūsų programa skirta praturtinti užimtumo, darbo ir lygybės įstatymų supratimą, tiriant įvairias teisines disciplinas, reglamentuojančias darbo santykius. Tai galimybė išnagrinėti įvairius klausimus, susijusius su įstatymų, reguliavimo, politikos ir praktikos poveikiu. Studijuosite pagrindinius teorinius debatus ir susijusius teisinių metodų aspektus, bendraudami su įvairiomis institucijomis, praktika, elgesiu ir idėjomis. -
LLM
Dieninės
Dalinės
Anglų
Rgs. 2020
01 Rgp. 2020
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia