LAWSTUDIES.LT

Peržiūrėti visas teisės magistro programas - Darbo teisė - in Johannesburg Pietų Afrikoje - 2019/2020

Teisės magistro kvalifikacinį laipsnį žinomas kaip LL.M., yra pažangių absolventas teisės laipsnį. Kandidatai dažnai jau turi pirmąjį teisinį išsilavinimą ir yra suinteresuoti, kad palengvintų jų studijas įstatymą. Gavimas LL.M. turi daug skirtingų privalumų.

Kai kuri buvo vykdoma darbo idėja atėjo į žaidimą, daugelis žmonių išvyko į miestus dirbti. Darbuotojų ir darbdavių santykių klausimas turėjo būti saugoma. Tai buvo per teisinę praktiką. Mokymasis darbo teisės virto labai dažnas užtikrinti darbo vertybiniai popieriai yra susiję. Kursas skirtas tiems, kurie studijavo darbo teisę anksčiau savo buveinės jurisdikcijos.Kursas suteikia nustatyti rėmo darbą teisės šiuolaikinės darbo santykių kontekste

Pietų Afrika, oficialiai Pietų Afrikos Respublika yra šalis, įsikūrusi pietinėje Afrikoje. Jis yra padalintas į devynias provincijas. Pietų Afrika yra ne tik taškas šokinėja, ji pati yra fantastiška vieta turtinga kultūra, faunos ir floros bei istorija.

Johannesburg City yra didžiausias šaltinis aukso ir deimantų Pietų Afrikoje. Tai Pietų Afrikos konstitucinio teismo bazė ir yra didžiausia ir turtingiausių miesto Gauteng Province. Jis gyvena universiteto Johanesburge.

Prašyti daugiau informacijos apie teisės magistro programas - Darbo teisė - in Johannesburg Pietų Afrikoje - 2019/2020

1 Rezultatai Darbo teisė, Johannesburg Filter

LLM darbo teisėje

University of Johannesburg
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metai Sausis 2020 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Darbo teisės magistrantūra (vienerių metų ištęstinės arba dvejų metų neakivaizdinės studijos) suteikia studentams galimybę tobulinti savo intelektines ir teorines kompetencijas aukštesniame lygyje ir sustiprinti jų sugebėjimą suprasti darbo teisę kritiniu požiūriu pagrindinių principų analizė.