LAWSTUDIES.LT

Palyginti teisės magistro programas, Darbo teisė

LLM Darbo teisė laipsnis yra pažangi teisės laipsnį su specializuota dėmesį skiriant darbo jėgos ir užimtumo tyrimo. LLM darbo teisė yra labiau specializuotų teisės laipsnį ir gali būti tiriamas tik po to, kai gauna profesinį teisinį išsilavinimą. Yra puikus akademinės institucijos, kurios siūlo geriausios LLM Darbo teisė programas.

Viena bendra nauda LLM darbo teisės mokslo laipsnį yra gebėjimas būti paskirta teisininko specialybės, todėl labiau specializuotoje srityje praktika ir daugiau išskirtinių klientų atžvilgiu. LLM Darbo teisė programas, taip pat yra gera tiems, kurie nori vykdyti įstatymą kaip mokytojo karjerą ir padės sukurti kelią šio tikslo link. LLM Darbo teisė programas dažnai kreipėsi į vietos ir tarptautiniu požiūriu. LLM Darbo teisės programos suteikia unikalią galimybę mokytis teorijos ir praktinio taikymo, darbo teisės sąvokas ir praktiką.

Pereikite per programas, esančią žemiau ir sužinokite daugiau ir rasti laipsnį, kuris padės jums pasiekti savo profesinius tikslus!

1 Rezultatai Darbo teisė Filter

LLM darbo teisės

University of Johannesburg
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metai Vasaris 2020 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Į darbo teisės LLM (vienerių metų dieninių ar dvejus metus visą darbo laiką studijų) suteikia studentams galimybę plėtoti savo intelektines ir teorinius gebėjimus bent aukštesnįjį ir stiprinti jų gebėjimą suprasti darbo teisės iš kritinių požiūriu analizė pagrindinių principų.