LAWSTUDIES

Palyginti 2 teisės magistro programas apie Darbo teisė

Tie, kurie surengti LLM Darbo teisė ekspertai įstatymų ir teisės aktų kontroliuojančių darbiniai santykiai. Gauti šis laipsnis yra puikus pasirinkimas advokatai, kurie siekia atverti savo karjeros galimybes, nes yra nuolat didelis poreikis patirties darbo teisės.

 

Tie, kurie nori tęsti studijų teisinę laipsnį dažnai klausia, kas yra darbo teisės LLM? Iš esmės, tai yra baigęs mokymo programą, kuri suteikia studentams išsamių žinių apie įstatymus ir teisės aktus, dalyvaujančių darbo. Tai gali priklausyti nuo įstatymų, susijusių su diskriminacija, sąjungą, seksualinį priekabiavimą ir darbo sąlygų saugumą tyrimą.

 

Yra daug naudos užpildydami darbo teisės LLM. Tarp jų yra tai, kad darbo teisės advokatai visada labai vertinami, net sunkiomis ekonominėmis sąlygomis.Tai yra todėl, kad užimtumo advokatai patirtis yra būtina tiek kai įmonės yra padidėjimo arba kančių nuosmukį.

 

Kurio darbo teisės LLM kaina priklausys nuo kintamųjų, įskaitant institucijos, šalies ir laiką studentas trunka baigti kurso reikalavimus skaičiaus. Dėl šios priežasties, būsimieji studentai gali rasti naudinga išsamiai peržiūrėti mokslą ir kitų susijusių išlaidų, kai tiriant idealią mokyklą, kurioje stoti.

 

Yra daug karjeros galimybių, kad atverti kai darbo teisės LLM buvo gauta. Tie, kurie turi šį laipsnį gali eiti į tradicinių privačios praktikos, arba dėl jų pačių, ar prisijungdamas prie kontorą. Be to, padėtis gali būti prieinami, įmonių in-house patarimu arba vyriausybinių agentūrų, kad užtikrinti jų vykdymą užimtumo įstatymus.

 

Dabar paraiškas, kad būtų lengva pradėti savo kelionę į kitą lygį savo teisinės karjeros. Tiesiog peržiūrėti savo geriausius variantus, žiūrėdamas programos sąrašą ir peržiūrėti savo reikalavimus paduodant paraišką internete. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

2 Rezultatai Darbo teisė Filter

Teisės magistras (LLM) įdarbinimo įstatyme ir nuotolinio mokymo praktikoje (De Montfort universitetas)

Informa Connect
LLM
11 Rgs. 2020
<
Dalinės
<
2 metai
01 Rgs. 2020
Anglų
Internetinės

Pagerinkite savo karjeros perspektyvas, įgyjant darbo teisės magistro laipsnį ir likdami visą darbo dieną.

Skaityti daugiau

Užimtumo, darbo ir lygybės LLM

University of Bristol Law School
LLM
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
Dalinės
01 Rgp. 2020
Anglų
Universiteto miestelis

Mūsų programa skirta praturtinti užimtumo, darbo ir lygybės įstatymų supratimą, tiriant įvairias teisines disciplinas, reglamentuojančias darbo santykius. Tai galimybė išnagri ...

Skaityti daugiau