Filter
Teisės magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 teisės magistro programas ir Darbo teisės studijos

Prieš kreipdamiesi į teisės magistro laipsnį, studentai jau turi įgyti profesinės teisės laipsnį, teisės magistro laipsnį ar bakalauro laipsnį susijusioje temoje. LLM dėmesys skiriamas konkrečiai teisės sričiai ir gali užtrukti vienerius metus.

Kas yra LLM darbo teisės studijose? Darbo teisėje nagrinėjamas darbo rinkos, darbo santykių ir socialinės politikos vaidmuo darbuotojams ir įmonėms. Daugelis programų yra skirtos pažvelgti į darbo įstatymus tarptautiniu požiūriu, tačiau kai kurie gali skirti dėmesį nacionaliniams klausimams. Studentai gali tikėtis, kad per visą mokymo programą bus įtraukti tam tikri kursai, įskaitant bendrus darbo teisės, kolektyvinės darbo teisės ir ginčų sprendimo, viešosios teisės, lyginamosios teisės aktualumo ir individualios darbo teisės principus. Mokymo programa taip pat gali apimti disertacijas, paskaitas ir projektus.

Šis ugdymas rengia studentus analizuoti pagrindinius darbo teisės principus. Dalyviai taip pat gali gauti galimybę pagerinti savo derybas, kritinio mąstymo ir laiko valdymo įgūdžius. Su šiomis žiniomis ir įgūdžiais mokiniai gali uždirbti didesnį atlyginimą arba gauti greitesnes reklamas.

LLM kaina gali skirtis priklausomai nuo mokyklos ir šalies, kurioje yra mokykla. Net programos tipas ir trukmė gali atlikti tam tikrą vaidmenį, kiek studentas turi mokėti. Norėdami gauti įvertinimą, pareiškėjai turi tiesiogiai susisiekti su universitetais.

Absolventai su LLM darbo teisės studijose gali prisijungti prie darbo jėgos tarptautinėse įmonėse, profesinėse sąjungose, darbdavių organizacijose, konsultacinėse firmose, advokatų kontorose, nevyriausybinėse organizacijose ar universitetuose. Tiksli karjera gali skirtis nuo studento iki studento. Kai kurie mokslininkai tapo darbo advokatais, sąjungos konsultantais, tarpininkais, diskriminacijos patarėjais, darbo teisės politikos formuotojais, teisėjais, profesoriais ir darbo departamento darbuotojais.

Studentai visame pasaulyje gali priimti LLM darbo teisės studijose. Daugelis universitetų siūlo internetinius ir universitetinius kursus. Norėdami gauti konkrečios informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Darbo teisės studijos

University of Johannesburg

Darbo teisės magistrantūra (vienerių metų ištęstinės arba dvejų metų neakivaizdinės studijos) suteikia studentams galimybę tobulinti savo intelektines ir teorines kompete ... [+]

Darbo teisės magistrantūra (vienerių metų ištęstinės arba dvejų metų neakivaizdinės studijos) suteikia studentams galimybę tobulinti savo intelektines ir teorines kompetencijas aukštesniame lygyje ir sustiprinti jų sugebėjimą suprasti darbo teisę kritiniu požiūriu pagrindinių principų analizė.

Moduliai

Darbo teisės magistrantūrą sudaro šie privalomi moduliai:

MODULIO PAVADINIMAS

Programos formatas Moduliai bus pristatomi savaitinio ir intensyvaus formato deriniais. Paskaitos vyksta darbo dienomis nuo 18 iki 20 valandos, kad būtų galima pritaikyti dienos metu dirbantiems studentams.Minimalus priėmimo reikalavimas Apskritai, kaip minimalus priėmimo reikalavimas, studentai turi būti įgiję vidutiniškai 65% teisės dalykų, turinčių savo LLB laipsnį.Stipendijos Yra bursų. Norėdami gauti daugiau informacijos apie nuopelnus, prašome susisiekti su ponia Daphney Nemakhavhani (011 559 4409 arba daphneyn@uj.ac.za). Be to, studentai, kurie pirmą kartą registruojasi 2017 m. Ir per dvejus metus įgyja magistro laipsnį, gali kompensuoti visą studijų kainą (išskyrus registracijos mokestį ir IRT mokestį), laikydamiesi tam tikrų sąlygų.Paklausimai Informacijos prašymai gali būti nukreipti į:Ponia P Magongoa: Auckland parko „Kingsway“ miestelis Tel .: 011 559 3843, El. Paštas: phaladim@uj.ac.za, Internetas: www.uj.ac.za/law... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Leiden University

Darbo teisė nebėra vien tik nacionalinis klausimas. Todėl kiekvieno darbo teisininko praktikoje būtina žinoti ir suprasti globalius ir europinius darbo teisės aspektus. ... [+]

Globalizuojantis ekonomikai, darbo teisė taip pat tapo visuotine tema. Įmonių socialinės atsakomybės ir tinkamo darbo problemos tampa standartais, kuriuos turi atitikti visos įmonės ir valstybės. Darbo teisių propagavimui ir užtikrinimui egzistuoja įvairios taisyklės ir mechanizmai, tarp jų TDO konvencijos, Europos Sąjungos direktyvos, žmogaus teisių sutartys ir pagrindiniai EBPO ir JT principai .

Ši programa yra unikali pasaulyje, nes jūs studijuosite ir palyginsite visas šias taisykles ir mechanizmus, visų pirma teisiniu požiūriu, turėdami omenyje knygų įstatymų skirtumą nuo įstatymų praktikoje, taip pat norėdami suvokti įvairias ekonominis, socialinis, politinis ir kultūrinis kontekstas.... [-]

Olandija Leiden The Hague
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba