Filter
Teisės magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti teisės magistro programas ir Darbo teisės studijos

Prieš kreipdamiesi į teisės magistro laipsnį, studentai jau turi įgyti profesinės teisės laipsnį, teisės magistro laipsnį ar bakalauro laipsnį susijusioje temoje. LLM dėmesys skiriamas konkrečiai teisės sričiai ir gali užtrukti vienerius metus.

Kas yra LLM darbo teisės studijose? Darbo teisėje nagrinėjamas darbo rinkos, darbo santykių ir socialinės politikos vaidmuo darbuotojams ir įmonėms. Daugelis programų yra skirtos pažvelgti į darbo įstatymus tarptautiniu požiūriu, tačiau kai kurie gali skirti dėmesį nacionaliniams klausimams. Studentai gali tikėtis, kad per visą mokymo programą bus įtraukti tam tikri kursai, įskaitant bendrus darbo teisės, kolektyvinės darbo teisės ir ginčų sprendimo, viešosios teisės, lyginamosios teisės aktualumo ir individualios darbo teisės principus. Mokymo programa taip pat gali apimti disertacijas, paskaitas ir projektus.

Šis ugdymas rengia studentus analizuoti pagrindinius darbo teisės principus. Dalyviai taip pat gali gauti galimybę pagerinti savo derybas, kritinio mąstymo ir laiko valdymo įgūdžius. Su šiomis žiniomis ir įgūdžiais mokiniai gali uždirbti didesnį atlyginimą arba gauti greitesnes reklamas.

LLM kaina gali skirtis priklausomai nuo mokyklos ir šalies, kurioje yra mokykla. Net programos tipas ir trukmė gali atlikti tam tikrą vaidmenį, kiek studentas turi mokėti. Norėdami gauti įvertinimą, pareiškėjai turi tiesiogiai susisiekti su universitetais.

Absolventai su LLM darbo teisės studijose gali prisijungti prie darbo jėgos tarptautinėse įmonėse, profesinėse sąjungose, darbdavių organizacijose, konsultacinėse firmose, advokatų kontorose, nevyriausybinėse organizacijose ar universitetuose. Tiksli karjera gali skirtis nuo studento iki studento. Kai kurie mokslininkai tapo darbo advokatais, sąjungos konsultantais, tarpininkais, diskriminacijos patarėjais, darbo teisės politikos formuotojais, teisėjais, profesoriais ir darbo departamento darbuotojais.

Studentai visame pasaulyje gali priimti LLM darbo teisės studijose. Daugelis universitetų siūlo internetinius ir universitetinius kursus. Norėdami gauti konkrečios informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Darbo teisės studijos

University of Johannesburg

Į darbo teisės LLM (vienerių metų dieninių ar dvejus metus visą darbo laiką studijų) suteikia studentams galimybę plėtoti savo intelektines ir teorinius gebėjimus bent au ... [+]

Graduate Management Admission Test arba LLM Darbo teisės (Vienerių metų dieninių ar dvejus metus visą darbo laiką studijų) suteikia studentams galimybę plėtoti savo intelektines ir teorinius gebėjimus bent aukštesnįjį ir stiprinti jų gebėjimą suprasti darbo teisės iš kritinės analizės pagrindinių principų požiūriu ,

Moduliai

Į darbo teisės LLM susideda iš šių privalomų modulių:

PAVADINIMAS modulio KODAS TIPAS Bendrieji principai ir Individualus Darbo teisė GPI9X0C arba GPI9X1C Kursinių Viešoji teisė, Tarptautinė teisės ir Lyginamoji teisė Aktualumas PIC9X1C arba PIC9X0C Kursinių Kolektyvinė darbo teisė ir Gin... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba