Palyginti 2 teisės magistro programas ir Darbo teisės studijos

Prieš kreipdamiesi į teisės magistro laipsnį, studentai jau turi įgyti profesinės teisės laipsnį, teisės magistro laipsnį ar bakalauro laipsnį susijusioje temoje. LLM dėmesys skiriamas konkrečiai teisės sričiai ir gali užtrukti vienerius metus. Kas yra LLM darbo teisės studijose? Darbo teisėje nagrinėjamas darbo rinkos, darbo santykių ir socialinės politikos vaidmuo darbuoto… Skaityti daugiau

Prieš kreipdamiesi į teisės magistro laipsnį, studentai jau turi įgyti profesinės teisės laipsnį, teisės magistro laipsnį ar bakalauro laipsnį susijusioje temoje. LLM dėmesys skiriamas konkrečiai teisės sričiai ir gali užtrukti vienerius metus.

Kas yra LLM darbo teisės studijose? Darbo teisėje nagrinėjamas darbo rinkos, darbo santykių ir socialinės politikos vaidmuo darbuotojams ir įmonėms. Daugelis programų yra skirtos pažvelgti į darbo įstatymus tarptautiniu požiūriu, tačiau kai kurie gali skirti dėmesį nacionaliniams klausimams. Studentai gali tikėtis, kad per visą mokymo programą bus įtraukti tam tikri kursai, įskaitant bendrus darbo teisės, kolektyvinės darbo teisės ir ginčų sprendimo, viešosios teisės, lyginamosios teisės aktualumo ir individualios darbo teisės principus. Mokymo programa taip pat gali apimti disertacijas, paskaitas ir projektus.

Šis ugdymas rengia studentus analizuoti pagrindinius darbo teisės principus. Dalyviai taip pat gali gauti galimybę pagerinti savo derybas, kritinio mąstymo ir laiko valdymo įgūdžius. Su šiomis žiniomis ir įgūdžiais mokiniai gali uždirbti didesnį atlyginimą arba gauti greitesnes reklamas.

LLM kaina gali skirtis priklausomai nuo mokyklos ir šalies, kurioje yra mokykla. Net programos tipas ir trukmė gali atlikti tam tikrą vaidmenį, kiek studentas turi mokėti. Norėdami gauti įvertinimą, pareiškėjai turi tiesiogiai susisiekti su universitetais.

Absolventai su LLM darbo teisės studijose gali prisijungti prie darbo jėgos tarptautinėse įmonėse, profesinėse sąjungose, darbdavių organizacijose, konsultacinėse firmose, advokatų kontorose, nevyriausybinėse organizacijose ar universitetuose. Tiksli karjera gali skirtis nuo studento iki studento. Kai kurie mokslininkai tapo darbo advokatais, sąjungos konsultantais, tarpininkais, diskriminacijos patarėjais, darbo teisės politikos formuotojais, teisėjais, profesoriais ir darbo departamento darbuotojais.

Studentai visame pasaulyje gali priimti LLM darbo teisės studijose. Daugelis universitetų siūlo internetinius ir universitetinius kursus. Norėdami gauti konkrečios informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Leiden University
Leiden, Olandija +9 Daugiau

Darbo teisė nebėra vien tik nacionalinis klausimas. Todėl kiekvieno darbo teisininko praktikoje būtina žinoti ir suprasti globalius ir europinius darbo teisės aspektus.

Darbo teisė nebėra vien tik nacionalinis klausimas. Todėl kiekvieno darbo teisininko praktikoje būtina žinoti ir suprasti globalius ir europinius darbo teisės aspektus. -
LLM
Dieninės
Ištęstinės
Anglų
Rgs. 2020
01 Bal. 2020
Universiteto miestelis
 
University of Johannesburg
Johannesburg, Pietų Afrikos Respublika

Darbo teisės magistrantūra (vienerių metų ištęstinės arba dvejų metų neakivaizdinės studijos) suteikia studentams galimybę tobulinti savo intelektines ir teorines kompetencija ... +

Darbo teisės magistrantūra (vienerių metų ištęstinės arba dvejų metų neakivaizdinės studijos) suteikia studentams galimybę tobulinti savo intelektines ir teorines kompetencijas aukštesniame lygyje ir sustiprinti jų sugebėjimą suprasti darbo teisę kritiniu požiūriu pagrindinių principų analizė. -
LLM
Dieninės
Ištęstinės
Anglų
Sau. 2020
Universiteto miestelis