Filter
Teisės magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 teisės magistro programas, Europos Sąjungos teisė

Teisės aktų magistrantūros programos suteikia vertingos naudos. Išplėstinė mokymosi galimybė užtrunka metus ar du. Programose išsamiau apžvelgiamos teisinio dėmesio sritys, suteikiamos teisės studentų, kurie tikisi toliau įsitraukti į vieną ar dvi koncentracijos sritis, mokymas.

Kas yra LLM ES teisėje? Šioje studijų programoje nagrinėjamos konkrečios teisinės sistemos Europos Sąjungoje. Besimokantieji gali tyrinėti materialinę ir procedūrinę praktiką. Kursai gali apimti ekonominius, konstitucinius ir institucinius įstatymų pagrindus, taip pat administracinę ir baudžiamąją teisę. ES teisė linkusi pakeisti konkrečių tautų įstatymus ir įeina į visas įstatymų sritis.

Su dalyvavimu LLM ES teisės programoje mokslininkai dažnai įgijo įgūdžių, kurie yra naudingi jų asmeniniame gyvenime ir profesinėje karjeroje. Pavyzdžiui, programos dalyviai gali suprasti savo teisines teises kaip konkrečios šalies piliečius ir Europos Sąjungos piliečius.

Yra keletas tarptautinių ir internetinių galimybių įsiregistruoti, o išlaidos dažnai atspindi šiuos skirtumus. Tikslinga, kad būsimieji studentai susisiektų su akademinėmis institucijomis ir klausinėja apie išlaidas ir kitus įregistravimo klausimus.

LLM Europos Sąjungos teisėje suteikia įžangą numatomą profesinę elgesį teismuose ir teisminiuose procesuose. Absolventai gali rasti karjeros galimybes savo šalyje ar tarptautinėse praktikose. Į darbą paprastai įeina įmonių ir privatinė teisė, nacionalinė viešoji tarnyba (pavyzdžiui, valstybės tarnautojas ar diplomatas), politikos analizė, vyriausybės pozicijos, NVO ir moksliniai tyrimai akademinėse ir teisinėse srityse. Kai kurie absolventai gali rasti darbo vietų priežiūros institucijose, sprendžiančiose europines problemas, arba kaip advokatai tarptautinėse įmonėse. Kiti gali rasti darbą kaip mokslininkai, pristatydami seminarus ir konferencijas.

Klasės yra prieinamos tiek internete, tiek asmeniškai universitetuose ir kitose institucijose visame pasaulyje. Norėdami rasti tinkamą mokyklą, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą. 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Europos Sąjungos teisė

Universidade da Coruña

Pagrindinis tikslas Master ES yra sudaryta iš kvalifikuotų mokymo Europos administravimą ir valdymą ES išteklių specialistams. ... [+]

Įdiegimas

The Master įstatymo: Europos Sąjunga Tyrimai (Magistro ES) yra mokoma Teisės universiteto fakultete nuo 1998 m. Jis buvo įgyvendinamas kaip magistro akademinės-tyrėjo 2006 m dekretu Švietimo Xunta de Galicia be ministerijos. 51/2006 kovo 23 d. Studentai iš įvairių paaukštinimų baigę studijas su aukšto lygio specializacijos Europos Sąjungos teisės aktus, kurie leido kai kurie iš jų į profesinę šuolis į tarptautinę areną ir padirbėk šiandien Sąjungos institucijose Europos.

Pagrindinis tikslas Master ES yra sudaryta iš kvalifikuotų mokymo Europos administravimą ir valdymą ES išteklių specialistams. Taigi, jūs norite atsakyti į augančią šių specialistų egzistuoja darbo rinkoje ir ypač įvairių vietos, regioniniu, nacionaliniu ir Europos Sąjungos institucijų, taip pat įmonėms, ir apskritai ekonominių ir teisinių veiksnių, kurie vadinami veikti bendrosios rinkos ir bendros valiutos, kurioms iš esmės pagal Europos Sąjungos teisės aktus.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Lille Catholic University - Faculty of Law

LL.M. tarptautiniu mastu ... [+]

LL.M. tarptautiniu mastu

Švietimo turtasMeistras 1 yra 75% mokomas anglų kalba.Master 2 yra 90% mokoma anglų kalba.Dalyvavimas tarptautiniuose ginčų nagrinėjimo teismuose: magistro 1 studentai dalyvauja visuotiniame komerciniame arbitraže, Vienoje, Austrijoje; Magistro 2 studentai dalyvauja konkurso teismų teisme, King's College, Londone.Interaktyvūs seminarai su aukštais intelektualiais mainais tarp profesoriaus ir studentų; tyrimas, grindžiamas praktiniu požiūriu, kai studentai padeda taikyti teisinę teoriją konkrečiai hipotezei.„Master 2“ programoje kai kurie seminarai vyksta įmonėje, o tai reiškia, kad jie vyksta atitinkamose institucijose ar advokatų konto... [-]
Prancūzija Lille
Rugsėjis 2019
Anglų,Prancūzų kalba
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ghent University Law School

LLM Europos Sąjungos teisėje pristato geriausias žinomas Gento teisės mokyklos žinias ES ... [+]

LLM Europos Sąjungos teisėje pristato geriausius Gento teisės mokyklos žinias apie ES teisę mokiniams, siekiantiems specializuotis Europos Sąjungos teisėje ir institucijose. Kruopščiai derindami privalomus pagrindinius kursus ir pasirenkamuosius specializuotus kursus, studentai gauna visapusišką aukšto lygio ES teisės mokymą, kartu išlaikydami laisvę sutelkti dėmesį į asmeninę karjerą ar mokslinių tyrimų poreikius. Gento teisės mokykla yra ES „Jean Monnet kompetencijos centras“, pripažinta jos patirtimi ir turimais Europos Sąjungos teisės ištekliais. Gento teisės mokykla su ES kaimyninėmis institucijomis siūlo visas būtinas priemones, kad būtų galima nuodugniai ištirti Europos Sąjungos teisę ir praktiką. Studentai taip pat gali pasinaudoti puikia biblioteka, kuri padvigubėja kaip Europos dokumentacijos centras. Vis labiau plėtojant ir toliau integruojant Europos Sąjungą ir vis labiau pasaulinėje teisinėje aplinkoje LLM siūlo papildomą teisės laipsnį, kuris yra svarbus tarptautinėje darbo rinkoje. Specializuotas programos pobūdis leidžia studentams plėtoti konkrečius įgūdžius ir kompetencijas sparčiai besivystančiose ES teisės srityse. Trumpai tariant, Ghent University Law School LLM programa yra reikšmingas atspirties taškas advokatams ir specialistams, kuriems reikia žinių apie ES teisę ir (arba) ES institucijas dėl jų karjeros. Mokymo programa: http://www.law.ugent.be/llm/llm-european-union-law... [-]

Belgija Ghent
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba