$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visas teisės magistro programas - Europos Sąjungos teisė - jungtinėse Amerikos Gente Belgijoje - 2021/2022

Teisės magistro laipsnis, arba LLM, yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia tam tikrą antrojo akademinio laipsnio teisės studijų specialybę. LLM studijų programos paprastai trunka vienerius metus ir yra orientuotos į tam tikro mokslinio tyrimo atlikimą.Belgija yra žinomas kaip Europos širdyje ir tarptautinių tinklų šakotuvo. Kaip tarptautinių studentų Belgijoje j… Skaityti daugiau

Teisės magistro laipsnis, arba LLM, yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia tam tikrą antrojo akademinio laipsnio teisės studijų specialybę. LLM studijų programos paprastai trunka vienerius metus ir yra orientuotos į tam tikro mokslinio tyrimo atlikimą.

Belgija yra žinomas kaip Europos širdyje ir tarptautinių tinklų šakotuvo. Kaip tarptautinių studentų Belgijoje jums bus apsuptas daugiakultūrės bendruomenės.

Gentas yra labai garsus daugelio dalykų. Išsilavinimas-protingas, top aukštojo mokslo institucijų, tokių kaip Gento universiteto grindžiama čia. Energingas miestas buvo įsipainiojęs įvairių universitetų ir centrų.

Prašyti daugiau informacijos apie teisės magistro programas - Europos Sąjungos teisė - jungtinėse Amerikos Gente Belgijoje - 2021/2022

Skaityti mažiau
Čia rasite daugiau informacijos apie studijas Belgijoje
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
Ghent University Law School
Gente, Belgija

LLM Europos Sąjungos teisėje pristato geriausias žinomas Gento teisės mokyklos žinias ES

LLM Europos Sąjungos teisėje pristato geriausias žinomas Gento teisės mokyklos žinias ES -
LLM
Dieninės
10 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis