LAWSTUDIES.LT

Ieškoti Nuotolinis mokymas teisės magistro programų - Europos teisė - 2019/2020

Teisės magistro kvalifikacinį laipsnį žinomas kaip LL.M., yra pažangių absolventas teisės laipsnį. Kandidatai dažnai jau turi pirmąjį teisinį išsilavinimą ir yra suinteresuoti, kad palengvintų jų studijas įstatymą. Gavimas LL.M. turi daug skirtingų privalumų.

Teisės studijų metu įgyti įgūdžiai ir žinios paprastai būna pritaikomi tik toje šalyje ar tame regione, kuriame buvo įgytas teisinis išsilavinimas. Tačiau vis daugiau teisės fakultetų studentams taip pat gali pasiūlyti ir kur kas platesnes Europos teisės studijas, kurios studentams suteikia įvairiapusiškesnį Europos šalių įstatyminių bazių panašumų ir skirtumų supratimą.

Nuotolinis mokymas arba nuotolinis mokymasis yra tiekti švietimą ir mokymą, dažnai individualiai, studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu būdas.

Prašyti daugiau informacijos apie Nuotolinis mokymas teisės magistro programas - Europos teisė - 2019/2020

1 Rezultatai Europos teisė, Nuotolinis mokymas Filter

LLM Anglijos teisės magistras

Leeds Beckett University
Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metai Sausis 2020 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Šis pertvarkymo kursas yra kelias į teisininko profesiją ir padės jums išsiskirti iš minios šiame labai konkurencingoje srityje. Suderinus visus pagrindinius modulius, kurių reikalauja atitinkamos profesinės teisės įstaigos, šis kursas parengs ne teisės absolventus kitą žingsnį, norint tapti advokatu ar advokatu.