LAWSTUDIES.LT

Peržiūrėti visas 2 geriausias Teisės magistrai Graikijoje - 2019

LLM yra pažangi teisinė laipsnis, taip pat žinomas kaip magistro 's teisę. Pareiškėjai turi jau turėti bakalauro 's teisinei arba panašios kvalifikacijos daugumai LLM programose. Nors LLM paprastai nereikia advokato praktika Graikijoje, pridėtinės kvalifikacijos gali sukurti ekspertų žinių ir įgūdžių tam tikroje srityje teisininko profesijai. Nesvarbu, ar interesų laukas būti įmonių teisė, tarptautinį ginčų sprendimo ar bet kurios kitos specializacijos, universitetų ir akademinių institucijų Graikijoje pasiūlyti tinkamą LLM programa.

LLM mokymo daugelyje universitetų Graikijoje jungia mokslinių tyrimų, kursinių ir magistro 's darbas. Trunkantis vienerius ar dvejus metus, LLM programos Graikijoje galima rasti tiek ne visą darbo dieną ir visą darbo dieną pagrindu, atsižvelgiant į pareiškėjų domisi mokosi LLM programose įvairovę. Taigi, tai gali būti įmanoma dirbti link uždirbti LLM laipsnį, o toliau dirbti ne klasėje.

Jei manote, kad galite pasinaudoti akademiniu ir profesionaliai nuo LLM laipsnį iš universiteto ar mokslo įstaiga Graikijoje, tiesiog slinkite žemyn ir paspauskite, norėdami sužinoti daugiau apie galimybes, kurios yra jums prieinamos, šiandien! Teisės mokyklų Graikijoje yra vos už kelių paspaudimų, naudojant mūsų patogų žiniatinklio formą, jei jums reikia daugiau informacijos apie bet kurios programos.

Rezultatai Filter

LLM TRANS / Europos komercinė teisė, tarpininkavimo, arbitražo ir energetikos teisės

International Hellenic University (IHU)
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 14 mėnesių Spalis 2019 Graikija Thessaloniki + 1 daugiau

Ši programa remiasi tikrai tarpvalstybiniu ir Europos perspektyvą. Ji siūlo labai lanksti kvalifikaciją, tinkamą platų karjeros angų daugelyje sektorių. Jis yra skirtas neseniai absolventų ir kvalifikuotų teisininkų, siekiančių verstis tarptautinio, ES ir tarptautiniu komercinės teisės, įmonių teisės, kapitalo rinkų teisės, finansų teisės ir alternatyvaus ginčų sprendimo karjerą, taip pat į nacionalinių reguliavimo institucijų ir valstybės pareigūnas.

LLM (teisės magistras)

University of South Wales Online Programmes through UNICAF
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos New York Graikija Athens Rumunija Bucharest Jungtinė Karalystė London Egiptas Cairo Gana Accra Malavis Lilongwe Mauricijus Port Louis Nigerija Lagos Somalis Mogadishu Zambija Lusaka Jordanija Irbid Kipras Cyprus Online + 25 daugiau

Pietų Velso universiteto LLM kursas suteikia jums lankstų požiūrį į magistrantūros studijas, kur galite pritaikyti savo magistro programą, kad atitiktų jūsų konkrečius poreikius ir karjeros siekius. Galite išnagrinėti įvairius teisinius dalykus, įskaitant komercinę teisę, tarptautinės prekybos teisę, konkurencijos įstatymus, darbo įstatymus ir intelektinės nuosavybės teises.