LAWSTUDIES

Geriausios teisės magistro programos jungtinėse Amerikos Mumbajus Indija 2021

Mumbajus yra įdomus ir įvairus miestas, finansų centru su kultūros, meno, ir puikias švietimo įstaigų įvairovė. Jis yra populiarus vieta LLM tyrimų, tiek tarptautiniams ir vietiniams studentams.

Mumbajuje LLM studentai pasirinkti fokusavimo zoną, keletas pavyzdžių yra aplinkos apsaugos teisė, žmogaus teisės, verslo teisės, intelektinės nuosavybės ir konstitucinės ir administracinės teisės. Mumbajuje LLM programa ilgiai kinta priklausomai nuo studijų, tačiau vidutinė dieninių studijų trukmė yra apie dvejus metus. Studentai gauti LLM Mumbajuje patirsite iššūkis mokymo programą, kuri apima griežtą užsiėmimuose, seminarus, paskaitas, ir galutinę tezės arba parašyta disertacija. Studentai siekia LLM Mumbajuje išmoksite, kaip praktiškai taikyti teorijos prie realaus pasaulio problemas per kursus, kurie orientuoti teisminio proceso, konstitucinės teisės ir Indijos mokslinių tyrimų ir tarptautiniu mastu.

Paimkite ne Mumbajuje galimybių LLM žemiau išvaizdą ir žengti kitą žingsnį pasiekti savo asmeninius ir profesinius tikslus!

Rezultatai Filter

Europos teisės ir ekonomikos magistras (emle)

University of Hamburg, Institute of Law & Economics
LLM
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Šis Europos magistro teisės ir ekonomikos (EMLE) programa suteikia unikalią galimybę tarpdisciplininių studijų teisės ir ekonomikos dvi ar net trys Europos ir ne Europos unive ...

Skaityti daugiau