LAWSTUDIES

Peržiūrėti visas 2 geriausias Teisės magistrai Indijoje - 2021

Indijoje LLM yra ideali vieta aukštesnio mokslo įstatymu, šalyje vis svarbesnė ir viena iš greičiausiai pasaulyje augančių ekonomikų. Tai Didelių kontrastų, pavyzdžiui, turto ir skurdo, ir tradicinės ir šiuolaikinės šalis. Pažangiosios teisės laipsnį Indijoje yra unikali galimybė daugiau nei išsilavinimo, bet ir patirtį, kuri gali skatinti kultūros, intelektualus, ir profesinį augimą. Studentai uždirbti LLM Indijoje niekada patirti nuobodžių dieną, su tiek daug pamatyti ir padaryti, pavyzdžiui, festivalių, šventyklos, dinamiškiausių miestų, nuostabus kaimų, ir paplūdimiai.

Kai Indijoje programų LLM sutelkti dėmesį į ekonomikos specializuotų temų, Europos teisės, tarptautinės teisės ir komercinės teisės, be kita ko. Studentų vykdyti LLM Indijoje patirsite daugiafunkciniam požiūriui per kursinių, mokslinių tyrimų ir stažuočių programą.Absolventai paprastai eiti karjeros konsultavimo įmonių, tarptautinių advokatų kontorų ar visuomeninių organizacijų.

Sužinokite daugiau apie Indija LLM nemirksi per programos variantų žemiau!

Rezultatai Filter

Europos teisės ir ekonomikos magistras (emle)

University of Hamburg, Institute of Law & Economics
LLM
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Šis Europos magistro teisės ir ekonomikos (EMLE) programa suteikia unikalią galimybę tarpdisciplininių studijų teisės ir ekonomikos dvi ar net trys Europos ir ne Europos unive ...

Skaityti daugiau

LLM

ITM University, School of Law
LLM
<
Dieninės
<
2 metai
Universiteto miestelis

Mūsų požiūrio prielaida pereiti teisinį išsilavinimą, kad nesvarbu, kokia būtų jų poveikio lygio teisės, mūsų absolventai bus praktiškai globalioje aplinkoje.

Skaityti daugiau