Filter
Teisės magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti teisės magistro programas iš Islamo teisė

LLM programą arba magistro laipsnį dažnai ima studentai, kurie jau turi bent vieną teisės laipsnį. Ši programa leidžia studentui susikoncentruoti į konkrečią teisinės analizės sritį, pvz., Bendrąją arba baudžiamąją teisę, ir paprastai yra vienerių metų dieninės studijos programa.

Kas yra LLM Islamo įstatyme? Ši programa daugiausia skirta teisiniams klausimams, susijusiems su islamo šalimis ir miestais. Gali būti reikalaujama disertacijos tema, susijusi su laipsnio specializacija, ir egzaminų peržiūrėjimas konkrečiuose kursuose gali būti privalomas. Programoje numatytos sritys galėtų apimti islamo įstatymus, žmogaus teises ir islamo įstatymus, artimųjų Rytų įstatymus ir visuomenę bei Izraelio ir Palestinos konfliktų istoriją.

Šios programos mokslininkai dažnai susipažįsta su islamo papročiais, leidžiantys jiems saugiai keliauti Artimųjų Rytų regione. Jie taip pat gali geriau suprasti šio regiono islamo įstatymus ir teismo posėdžių salių procesus, todėl jie vertingi kaip daugelio įmonių teisininkai.

Bendros šios programos išlaidos skiriasi nuo universiteto iki universiteto, gali būti skiriamos finansinės paramos paketai ir stipendijos. Studentas turėtų susisiekti su kiekviena mokykla už galutinę kainą ir kitas finansines detales.

Absolventai, turintys LLM Islamo įstatyme, dažnai reikalauja darbo teisininkų firmose, tarptautinėse įmonėse, bankuose ir nekilnojamojo turto versle. Pozicijos galėtų būti advokatas, advokatas, teisinis administratorius, mokslinių bibliotekų ir teisinių leidinių teisinis redaktorius. Didelės kompanijos, turinčios verslo santykius su islamo šalimis, galėtų samdyti absolventus teisinių, finansinių ir nekilnojamojo turto pozicijoms. Darbas gali būti vykdomas ir politinėje, ir vyriausybinėje agentūrose.

Islamiškojo įstatymo programos siūlomos universitetuose visame pasaulyje tiek universitetuose, tiek internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Islamo teisė

SOAS University of London

LLM programa yra vienas dalykas teisė programa, kuri gali būti paimama vienerių metų laikotarpį (visu etatu), ar ne visą darbo laiką, per dviejų, trijų ar keturių metų la ... [+]

Teisės magistro programos. Islamo teisė. [-]
Jungtinė Karalystė London Singapūras Singapore
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba