$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios teisės magistro programos jungtinėse Amerikos Pamplona Ispanija 2022

LLM arba teisės magistro yra tarptautiniu mastu pripažintų magistro laipsnis teisę. LLM programos paprastai dirba tiems, kurie pirmą kartą įgijo teisinį išsilavinimą.Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti sa… Skaityti daugiau

LLM arba teisės magistro yra tarptautiniu mastu pripažintų magistro laipsnis teisę. LLM programos paprastai dirba tiems, kurie pirmą kartą įgijo teisinį išsilavinimą.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Pamplonos miestas įsikūręs Navarre provincijoje, Ispanijoje. Štabas San Femin festivalį. Jis turi beveik 200.000 gyventojų. Pamplona turi du universitetus būtent privataus universiteto Navaros ir visuomenės Navaros universitetas.

Ieškoti teisės magistro programų jungtinėse Amerikos Pamplona Ispanijoje 2022

Skaityti mažiau
Čia rasite daugiau informacijos apie studijas Ispanijoje
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
Universidad de Navarra
Pamplona, Ispanija +1 Daugiau

Žmogaus teisių magistras gilinasi į teisių pagrindus, dogmatiką ir istoriją, jų įtaką įvairiems teisės sektoriams ir didėjantį jų buvimą tarptautinėje arenoje.

Žmogaus teisių magistras gilinasi į teisių pagrindus, dogmatiką ir istoriją, jų įtaką įvairiems teisės sektoriams ir didėjantį jų buvimą tarptautinėje arenoje. -
LLM
Dieninės
9 mėnesiai
Ispanų, Anglų
Spal. 2022
Universiteto miestelis