$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios teisės magistro programos jungtinėse Amerikos San Sebastianas Ispanija 2022

LL.M. programos gali skirtis ilgio, vertės ir kiekybės. Reguliariai programa yra vienerių metų dieninių straipsnį ar dvejų iki trejų metų nuo neakivaizdinių studijų. Studentai dažnai imtis savo kursus arba specializuojasi tam tikroje srityje, kaip antai tarptautinę teisę, arba sukurti pasirinktinį studijas, kad atitiktų jų asmeninius interesus ar profesinius poreikius.Ispanija, of… Skaityti daugiau

LL.M. programos gali skirtis ilgio, vertės ir kiekybės. Reguliariai programa yra vienerių metų dieninių straipsnį ar dvejų iki trejų metų nuo neakivaizdinių studijų. Studentai dažnai imtis savo kursus arba specializuojasi tam tikroje srityje, kaip antai tarptautinę teisę, arba sukurti pasirinktinį studijas, kad atitiktų jų asmeninius interesus ar profesinius poreikius.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

San Sebastianas yra dėl Biskajos, Ispanija įlankoje. Tai pakrantės miestas su daugiau nei 100.000 žmonių. Jis gali būti mažas miestas, bet San Sebastianas turi keletą universitetų.

Ieškoti teisės magistro programų jungtinėse Amerikos San Sebastianas Ispanijoje 2022

Skaityti mažiau
Čia rasite daugiau informacijos apie studijas Ispanijoje
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
Universidad de Navarra
Pamplona, Ispanija +1 Daugiau

Žmogaus teisių magistras gilinasi į teisių pagrindus, dogmatiką ir istoriją, jų įtaką įvairiems teisės sektoriams ir didėjantį jų buvimą tarptautinėje arenoje.

Žmogaus teisių magistras gilinasi į teisių pagrindus, dogmatiką ir istoriją, jų įtaką įvairiems teisės sektoriams ir didėjantį jų buvimą tarptautinėje arenoje. -
LLM
Dieninės
9 mėnesiai
Ispanų, Anglų
Spal. 2022
Universiteto miestelis