LAWSTUDIES.LT

Peržiūrėti visas 4 geriausias Teisės magistrai (LLM) Izraelyje - 2019

Izraelis buvo pritraukti turistus iš viso pasaulio patirti šią žavingą šalį. Be kelionės tikslas, Izraelis turi puikių akademines programas, įskaitant pažangias teisės laipsnių. Izraelyje LLM yra tikrai unikali galimybė patirti šalį, kuri turi gilią reikšmę ir tiek istorinę ir religinę reikšmę tiek daug žmonių. Izraelyje LLM gali skatinti daugiau nei profesinės ir akademinės pažangos, bet ir kultūros, asmeninis ir intelektinis augimas.

Yra keletas programų, Izraelio LLM, kad yra puikios kokybės ir palengvina ekspertų ir profesionalų fakultetų. LLM, Izraelyje programas paprastai sudaro griežtą kursinių, kad skatina studentus per atvejų tyrimus, egzaminų teorijos ir praktikos, ir atvejų modeliavimas.Yra keletas sričių,, specializacijų kad tinka daugumai studentų poreikius ir interesus, pavyzdžiui, ekonomikos, mokesčių, patentų teisės, tarptautinės teisės, verslo teisės ir žmogaus teisių.

Sužinokite daugiau apie Izraelio LLM ieškoti per programas žemiau. Jūs galite rasti tai, ką jūs jau ieško!

Rezultatai Filter

Europos teisės ir ekonomikos magistras (emle)

University of Haifa, Faculty of Law
Universiteto miestelis Dieninės 1 metai Spalis 2019 Izraelis Haifa Vokietija Hamburg Prancūzija Aix-en-Provence Lenkija Warsaw Olandija Rotterdam Italija Bologna Belgija Ghent Indija Mumbai Austrija Vienna + 16 daugiau

Šis Europos magistro teisės ir ekonomikos (EMLE) programa suteikia unikalią galimybę tarpdisciplininių studijų teisės ir ekonomikos dvi ar net trys Europos ir ne Europos universitetų. Kiekvienas partneris universitetų apdovanojimai magistro laipsnį (LL.M. / MA / mgr).

Europos teisės ir ekonomikos magistras (emle)

University of Hamburg, Institute of Law & Economics
Universiteto miestelis Dieninės 1 metai Spalis 2019 Prancūzija Aix-en-Provence Italija Rome Belgija Ghent Izraelis Haifa Austrija Vienna Vokietija Hamburg Olandija Rotterdam Lenkija Warsaw Indija Mumbai Ispanija Barcelona + 18 daugiau

Šis Europos magistro teisės ir ekonomikos (EMLE) programa suteikia unikalią galimybę tarpdisciplininių studijų teisės ir ekonomikos dvi ar net trys Europos ir ne Europos universitetų. Bus bendra LL.M. Hamburgo, Gento, Roterdamo ir visų kitų universitetų partnerių universitetų diplomas suteiks papildomą magistro laipsnį (LL.M. / MA / M.Sc.).

Parasol Foundation International LL.M.

The Buchmann Faculty of Law - Tel Aviv University
Universiteto miestelis Dieninės 1 metai Rugsėjis 2019 Izraelis Tel Aviv-Yafo

Parasol Foundation International LL.M. programa Tel Avivo universitete pritraukia neišspręstus teisės studentus mokytis ir bendradarbiauti su Izraelio elitine teisine akademine bendruomene, studentais ir teisės specialistais.

LL.M. tarptautinėje teisėje ir žmogaus teisėse

The Hebrew University of Jerusalem
Universiteto miestelis Dieninės 2 semestrus Spalis 2019 Izraelis Jerusalem

LL.M programa žmogaus teisių ir tarptautinės teisės siūlo turtingą ir pažangių studijų srityse, kurios yra svarbi HUL ilgalaikės reputacijos akademinės kompetencijos dalis, kurioje HUL yra tarptautinės veiklos centras.