LAWSTUDIES

Geriausios teisės magistro programos jungtinėse Amerikos Fejetvilis Jungtinės Amerikos Valstijos 2021

Teisės magistro kvalifikacinį laipsnį žinomas kaip LL.M., yra pažangių absolventas teisės laipsnį. Kandidatai dažnai jau turi pirmąjį teisinį išsilavinimą ir yra suinteresuoti, kad palengvintų jų studijas įstatymą. Gavimas LL.M. turi daug skirtingų privalumų.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Fayetteville yra trečias pagal dydį miestas Arkanzaso valstybės ir klasifikuojama kaip viena iš geriausių vietų išeiti į pensiją. Arkanzaso universitetas yra garsiausias miesto vieta ir pagrindinis universitetas didesnės valstybės. Miestas yra žinomas siūlyti architektūros laipsnį ir magistro programose ir kt.

Ieškoti teisės magistro programų jungtinėse Amerikos Fejetvilis Jungtinėse Amerikos Valstijose 2021

Rezultatai Filter

LL.M. žemės ūkio ir maisto įstatymuose

University of Arkansas School of Law
LLM
Rgs. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Pirmasis aukštasis žemės ūkio ir maisto teisės mokslo laipsnis buvo įkurtas University of Arkansas School of Law daugiau nei prieš 30 metų. Nuo to laiko LL.M. Žemės ūkio ir ma ...

Skaityti daugiau