LAWSTUDIES

Geriausios teisės magistro programos jungtinėse Amerikos Majamis Jungtinės Amerikos Valstijos 2021

LL.M. yra pirmas žingsnis mokslininkų daugelyje šalių. Jame pateikiama daug galimybę specializuotis tam tikroje srityje arba atlikti išsamų tyrimą. Jis taip pat gali būti naudingas gauti doktorantūros lygio teisinį išsilavinimą.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Majamis yra apskrities sėdynės Miami-Dade, įsikūręs ant Atlanto vandenyno pakrantėje pietinėje Floridoje. Majamis yra klasifikuojama septintas visoje Jungtinių Amerikos Valstijų, kai mes kalbame apie studentų vienam gyventojui įtraukimo. Majamis yra taip pat žinomas pelno ir nepelno profesionalias programas.

Ieškoti teisės magistro programų jungtinėse Amerikos Majamis Jungtinėse Amerikos Valstijose 2021

Rezultatai Filter

LL.M.

Florida International University College of Law
LLM
Anglų

Kodėl LL.M. pagal FŽP įstatymą? Mūsų pagrindinė LL.M mokymo programa suteikia užsienio teisininkams tvirtą pagrindą JAV ir tarptautinę teisę bei pažangias tyrimų ir rašymo ang ...

Skaityti daugiau

Juris magistro laipsnis

Florida International University College of Law
LLM
Anglų

FŽP Teisės kolegijos Juris magistro (JM) studijų programa skirta ne teisininkams, norintiems tęsti savo karjerą teisiniais mokymais. 30 kreditų magistro programa siūlo penkias ...

Skaityti daugiau