LAWSTUDIES

Geriausios teisės magistro programos jungtinėse Amerikos Irvinas Jungtinės Amerikos Valstijos 2021

LLM arba teisės magistro suteikia įvadas į naujas sritis juos domina, taip pat galimybę toliau specializuotis jų dabartines sričių praktiką ir paprastai tik tie, kurie pasiekė garbę statusą savo ankstesniuose teisės studijas.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Ervinas miestas buvo suplanuotas ir nustato Irvine Bendrovės 1960-ųjų. Jis išaugo į uostą dažniau nei 200.000 gyventojų per jos ribų. Miestas buvo reitinguojami tarp penkių geriausių vietų gyventi skolinga savo kokybės patalpose ir mokyklose, kurie apima universitetų ir kolegijų įvairovė.

Ieškoti teisės magistro programų jungtinėse Amerikos Irvinas Jungtinėse Amerikos Valstijose 2021

Rezultatai Filter

Mokyklos mokesčių programa

University of California, Irvine - School of Law
LLM
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Kalifornijos universiteto Magistro mokesčių programa "Irvino teisės mokykla" siūlo novatorišką mokymo programą, įkūnijančią studentams tiek doktrininį gylį, tiek praktinius įg ...

Skaityti daugiau

Teisės magistras (LL.M.)

University of California, Irvine - School of Law
LLM
Rgs. 2021
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Kalifornijos universiteto teisės magistro (LL.M.) magistrantūros studijų programa "Irvine Law School" siūlo aukščiausio laipsnio teisinį išsilavinimą teisininkams, teisėjams, ...

Skaityti daugiau