LAWSTUDIES

Geriausios teisės magistro programos jungtinėse Amerikos Las Vegasas Jungtinės Amerikos Valstijos 2021

Teisės magistro laipsnis, arba LLM, yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia tam tikrą antrojo akademinio laipsnio teisės studijų specialybę. LLM studijų programos paprastai trunka vienerius metus ir yra orientuotos į tam tikro mokslinio tyrimo atlikimą.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Paprastai vadinamas "azartinių lošimų sostinė pasaulyje", Las Vegas yra didžiausias miestas Nevados valstybės pagal gyventojų skaičių. Jis yra žinomas dėl savo energingas naktinis gyvenimas ir kazino pavadintas kaip "idealaus kurorto mieste. Švietimo galimybes mieste yra daug su beveik dešimties aukštųjų mokyklų institucijų turima.

Ieškoti teisės magistro programų jungtinėse Amerikos Las Vegasas Jungtinėse Amerikos Valstijose 2021

Rezultatai Filter

LL.M. žaidimų teisės programoje

University of Nevada, Las Vegas William S. Boyd School of Law
LLM
Anglų

Sužinokite apie lošimų įstatymą iš žaidimų švietimo pradininko. Nevados universiteto (Las Vegasas) Law S. Williamo Boydo mokykla, siūlanti plačiausią žaidimų programą, yra vie ...

Skaityti daugiau