LAWSTUDIES

Geriausios teisės magistro programos jungtinėse Amerikos Rytų Lansingas Jungtinės Amerikos Valstijos 2021

Teisė mokyklų absolventai ir teisininkai nuolat taikyti LL.M. įgyti patirties specializuotoje teisės srityje, pavyzdžiui, mokesčių ar tarptautinę teisę, arba perkelti iš vienos praktikos srities į kitą.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

East Lansing, Michigan yra žinoma kaip viena iš geriausių universitetų JAV, Mičigano valstijos universiteto. Dėl to, pačiame miesto centre rajonas yra daugiausia sudaryta iš studentų rajonų.

Ieškoti teisės magistro programų jungtinėse Amerikos Rytų Lansingas Jungtinėse Amerikos Valstijose 2021

Rezultatai Filter

„MSU Law“ pasaulinė maisto įstatymų programa

Michigan State University College of Law
LLM
Rgs. 2021
Anglų

Įkurta 2011 m., Mičigano valstijos universiteto (MSU) Teisės koledžo pasaulinė maisto teisės programa tęsia kryžminio ir tarpdisciplininio švietimo žemės dotacijos tradicijas, ...

Skaityti daugiau

Intelektinės nuosavybės, informacijos ir ryšių teisės magistro programos

Michigan State University College of Law
LLM
Rgs. 2021
Anglų

Nesvarbu, ar esate teisininkas, ar kitos srities profesionalas, technologinės naujovės skatina jūsų verslą. Mūsų unikali intelektinės nuosavybės, informacijos ir ryšių (ipic) ...

Skaityti daugiau