Filter
Teisės magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti teisės magistro programas - Karo teisė

LLM laipsnis yra teisės magistras, taip pat vadinamas ML laipsniu. Tai yra laipsnis, siūlomas po magistro teisinio studijų švietimo įstaigose visose pasaulio dalyse. Yra jurisdikcijų, kuriose reikalaujama laipsnio įsitraukti į teisinę praktiką.

Kas yra karjeros įstatymas? Šis laipsnis paprastai orientuojasi į teisinius klausimus, susijusius su ginkluotais konfliktais. Todėl pagrindiniai kursai paprastai yra pažangūs tarptautinės baudžiamosios teisės tyrimai ir persvarstomos tokios temos kaip terorizmas, pasienio problemos ir jėgos panaudojimas valstybės. Be to, studentai gali turėti galimybių ieškoti pasirinktinių dalykų, tokių kaip žmogaus teisės, pabėgėliai ir jėgos panaudojimas tarptautiniu mastu. Jei reikalinga disertacija, tai taip pat gali suteikti studentams galimybę toliau nagrinėti konkrečią temą.

Studijų įstatymai gali padėti ugdyti bendravimo įgūdžius, taip pat sugebėjimą pamatyti įvairias situacijos puses, padėti asmeniniame gyvenime ir savo karjeroje. Kovos studijų studijos gali padėti studentams išplėsti savo žinias ne tik teisės, bet ir politikos bei filosofijos srityse. Šis platesnis įgūdžių rinkinys gali pagerinti teisinės srities, taip pat vyriausybės, tarptautinių korporacijų ir humanitarinių organizacijų veiklos rezultatus.

LLM laipsnių programos skiriasi priklausomai nuo institucijos, jos vietos ir siūlomos programos trukmės. Būtinai įtraukite savo pragyvenimo išlaidas, jei jums reikia judėti, lygindami kainą, kad galėtumėte užbaigti kiekvieną studijų kursą.

Karjeros laipsnio LLM absolventai gali būti pasamdyti teisiniais patarėjais arba konsultantais, ypač su tarptautinėmis korporacijomis, vyriausybės filialais, humanitarinėmis ar ne pelno organizacijomis. Gali būti įmanoma tapti advokatu, priklausomai nuo normų, kurias absolventas nori praktikuoti. Mokymas ir moksliniai tyrimai yra kitos karjeros galimybės. Specializacija tam tikroje srityje, pavyzdžiui, humanitariniai klausimai ar geresni kalbos įgūdžiai, taip pat gali padidinti savo pasaulinę rinkodarą.

Magistrantūros laipsniai karo padėtyje yra siūlomi daugelyje institucijų visame pasaulyje, taip pat internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Karo teisė

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Nagrinėjant prieš ginkluotą konfliktą, ginkluotą konfliktą ir jo metu taikomą teisę, šis kursas nagrinėja dabartinius klausimus ir šiuolaikinius iššūkius, susijusius su k ... [+]

Apžvalga

Nagrinėjant prieš ginkluotą konfliktą, ginkluotą konfliktą ir jo metu taikomą teisę, šis kursas nagrinėja dabartinius klausimus ir šiuolaikinius iššūkius, susijusius su karo ir teisingumo politikomis ir politika.

Didėjant pasauliniam terorizmui, tradicinis ginkluotų konfliktų tarp valstybių ir vidaus ginkluotų konfliktų atskyrimas mažėja. Tuo tarpu tarptautiniai nusikaltimai vykdomi kasdien. Kaip su šiuo įstatymu buvo elgiamasi?

Šis kursas padės jums parengti visapusišką įstatymų, reglamentuojančių jėgos panaudojimą valstybės, taikymą karo veiksmams ir tarptautinę baudžiamojo teisingumo sistemą, apžvalgą. Jūs apsvarstysite dabartinius klausimus ir šiuolaikinius įstatymų ir kariuomenės bei kariuomenės bei teisingumo politikos uždavinius, taip pat teisinius ir filosofinius atsakymus į tarptautinį nusikalstamumą.... [-]

Jungtinė Karalystė Nottingham
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba