LAWSTUDIES.LT

Peržiūrėti visas geriausias LLMs Kolumbijoje - 2019

Studentai iš viso Pietų Amerikoje ir visame pasaulyje pasirinko LLM Kolumbijoje. Tai ideali vieta daug ieškau Išplėstinė teisinį išsilavinimą, nes tai vis svarbesnė regione ir viskas, kad tai nuostabi šalis turi pasiūlyti, pavyzdžiui, energingas ir modernių miestų, apsvaiginimo paplūdimiai, džiunglės, ir daug nuotykius patirti. LLM Kolumbija gali būti daugiau nei išsilavinimo, bet taip pat galimybė už kultūros panardinant, profesinį tobulėjimą ir tarptautinės patirties.

Uždirbti LLM Kolumbijos, leidžia studentams įgyti patirties tam tikroje teisės srityje, padedant joms iš anksto savo karjerą į kitą lygį. Studentai gali rinktis koncentracijos tokias sritis kaip tarptautinės teisės, žmogaus teisių teisę, aplinkos apsaugos teisėje, ir tarp daugelio kitų mokesčių. Absolventų su Kolumbijos LLM turi galimybes karjeros Lotynų Amerikos regione, taip pat visame pasaulyje.

Apsvarstykite Kolumbijoje LLM kaip kitą žingsnį savo karjeros.Sužinokite daugiau žemiau!

Rezultatai Filter

LL.M.

Universidad Sergio Arboleda
Universiteto miestelis Dieninės Sausis 2020 Kolumbija Bogotá Santa Marta

LL.M. programa siūlo specialistams langelį palankią konsoliduoti ir įgyti kompetenciją žinių ir įgūdžių, reikalingų akademinių nustatymą