Filter
Teisės magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti teisės magistro programas iš Konstitucinė teisė

LLM, įgijęs vieną ar dvejus metus, yra aukštąjį laipsnį teisės srityje. Gauti iš "Legus Magister", šis laipsnis taip pat žinomas kaip teisės magistras ir gali pasiūlyti studentams konkurencinį pranašumą ateities karjerą.

Kas yra LLM konstitucinės teisės? Priklausomai nuo programos, studentai gali studijuoti universiteto priimančiosios šalies konstituciją arba plačiai vertinti tarptautinius konstitucinius įstatymus. Kitų tipų konstitucijos, pavyzdžiui, valstijos ar provincijos, taip pat gali būti taikomos kaip interesų sritis. Kadangi dauguma konstitucinių dokumentų apibūdina valdžios institucijų ryšius tarp valdymo organų ir jų piliečių, daugelis šioje srityje dirbančių mokslininkų daug dėmesio skiria tam tikroms demografinėms situacijoms, tokioms kaip vaikai ar moterys, ir laiko, kaip jie veikia šiuos įstatymus.

Konstitucinės teisės kontekste įgyti specifiniai įgūdžiai apima sudėtingą piliečių teisių supratimą, teisinio rašymo pranašumą ir mokslinių tyrimų meistriškumą. Be to, daugelis studentų įgyja pažangių argumentų ir laiko valdymo įgūdžių, kurie abu gali padėti studentams taip pat ir ne darbo.

Balansuojant knygas kolegijoje reikia atsižvelgti į įvairius veiksnius, įskaitant programos ilgį ir vietą. Norėdami gauti naujausią informaciją apie biudžetą, apsvarstykite galimybę konsultuotis su būsimomis mokyklų finansinėmis tarnybomis.

Profesijos perspektyvos konstitucinėje teisėje paprastai vyksta teisinėje srityje, tačiau studentai taip pat gali rasti daug galimybių švietimo, verslo plėtros ir administravimo pasaulyje. Kadangi skirtingi regionai turi skirtingus reikalavimus, mokiniai gali įgyti teisę praktikuoti įstatymus arba jiems gali prireikti papildomų laipsnių ir egzaminų, kol jie tampa advokatais. Tipiškos šios srities absolventų pozicijos yra konstitucinis teisininkas, advokatas, atitikties konsultantas ir teisės pedagogas.

Jūsų LLM konstitucinės teisės srityje gali būti užsidirbti iš internetinių ir neprisijungusių klasių ir institucijų visame pasaulyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Konstitucinė teisė

Grupo Tiradentes

Vienas iš ryškiausių bruožų Socialinės demokratinės valstybės teisė yra Konstitucijos viršenybės. Kaip rezultatas, kūrinijos teorija moko, kad vadinamoji konstitucinė blo ... [+]

skirtumai kursai

Vienas iš ryškiausių bruožų Socialinės demokratinės valstybės teisė yra Konstitucijos viršenybės. Kaip rezultatas, kūrinijos teorija moko, kad vadinamoji konstitucinė blokas formuoja pagrindines teises ir garantijas ir valstybės organizacijos ir įgaliojimų taisykles, kurios yra vadinamos kaip materialiai konstitucinius reikalavimus. Pagal šį scenarijų, konstitucinės teisės ir administracinės teisės šakos yra neginčytinai centriškumas į konstitucinių principų realizavimo ir juos atsirandančias taisykles. Todėl labai svarbu, kad teisės subjektai galėtų suprasti teoriją ir praktiką, kad pagrįsti teisminius ir administracinius sprendimus Brazilijos narėje. Įrašytas į šį faktą, specializacijos kursas Konstitucinės ir administracinės teisės University Center Tiradentes (VIENETŲ AL) kartu su aukščiausios Law School (ESS - OAB / AL) siūlo daugiafunkciniam absolventas, teorinį ir praktinį, kuria siekiama atnaujinimas ir profesionali formavimas gali veikti tose srityse, įvairių teisės sričių, ypač viešosios teisės. Tai novatoriškas projektas, nes ji apima klausimus ir praktiką būdingą įvairių teisinių profesijų. Tai kodėl ji buvo būtina partnerystės universiteto centras Tiradentes (VIENETAS-Al) ir aukštosios mokyklos teisės (ESA- OAB / AL), siekiant palengvinti šią specializaciją. , Naudojamas kurso požiūris eina apsvarstyti profesinius poreikius teisininkų ir naujų iššūkių į teisės laipsnį mokymus.... [-]

Brazilija Aracaju
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
374 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba