Ištęstinės studijos teisės magistro studijos - Konstitucinė teisė - Jungtinėje Karalystėje

Ieškoti Ištęstinės studijos teisės magistro programų - Konstitucinė teisė - Jungtinėje Karalystėje - 2019

Konstitucinė teisė

LLM yra lotynų Legum Magister, pažymintis, teisės magistro laipsnis. Mūsų teisės magistras (LL.M.) programa Amerikos Įstatymo vienerių metų studijų programa. Užsienio teisės absolventai, sėkmingai baigę šią programą, yra apdovanotas laipsnių "LL.M. Amerikos įstatymas."

Švietimas, Jungtinės Karalystės perduotas klausimas su kiekviena iš Jungtinės Karalystės šalių, turinčių atskiras sistemas pagal skirtingas vyriausybės: JK vyriausybė yra atsakinga už Anglijos ir Škotijos vyriausybė, Velso vyriausybė ir Šiaurės Airijos vykdomoji valdžia yra atsakinga Škotijos , Velsas ir Šiaurės Airija, atitinkamai.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo geriausių Ištęstinės studijos teisės magistro programų - Konstitucinė teisė - Jungtinėje Karalystėje - 2019

Skaityti Daugiau

PGDip/MLitt in Legal and Constitutional Studies

University of St Andrews
Su bendrabučiu Ištęstinės 10 - 24 mėnesių September 2019 Jungtinė Karalystė Saint Andrews

[+]

Studentai turi galimybę dirbti individualiai ir mažos grupės pagrindu su tarptautiniais lyderiais teisinių, konstitucinių ir istorinių tyrimų srityse. Lankstus programos pobūdis leidžia tiems, kurie nori eiti doktorantūros studijas, ir tiems, kurie nori tik tęsti metų specializuotą studiją. TOEFL iBT (testas anglų kalbos kaip užsienio kalbos - internetinis testas)

[-]