Filter
Teisės magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 teisės magistro programas apie Kosmoso teisė

Studentai, kurie užsiregistruoja LLM programoje, paprastai gauna ekspertų žinių apie pasirinktą teisės sritį. Programa paprastai yra prieinama tiems studentams, kurie baigė bakalauro laipsnį, ir specializuotos žinios, kurias jie uždirba, gali juos parengti sėkmingai teisėtos karjeros ateityje.

Kas yra kosmoso įstatymo LLM? Paprastai ji skirta padėti mokiniams suvokti, kaip nacionaliniai ir tarptautiniai įstatymai veikia tiek oro erdvę, tiek kosmoso erdvę. Šios rūšies programa dažniausiai nagrinėja, kas yra atsakingas už incidentus, kurie vyksta šiose vietose. Kursai gali apimti tokias temas kaip keleivių saugumas, kosmoso veiklos tvarumas, aplinkos apsauga ir nelaimingų atsitikimų tyrimai. Studentai taip pat dažniausiai mokosi dronų naudojimą.

Registracija LLM programoje paprastai padeda mokiniams kurti keletą kritinių įgūdžių, kurie gali padėti jiems sėkmingai dirbti tiek profesionaliai, tiek privačiai. Analizės-mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžiai gali būti neįtikėtinai palankūs, nes studentai gali naršyti sudėtingas teisines bylas. Stiprūs bendravimo įgūdžiai yra naudingi beveik kiekvienam gyvenimo aspektui.

LLM programos nenustatyta kaina, nes kiekviena mokykla turi savo studijų mokesčius. Kadangi du universitetai nėra visiškai panašūs, išlaidos labai skiriasi. Norint nustatyti programos išlaidas, geriausia idėja paprastai tiesiogiai susisiekti su perspektyviomis mokyklomis.

Spartėjant kosmoso tyrimams ir technologijoms, kosmoso teisės srityje besimokančių studentų paklausa auga. Kai kurie studentai pasirenka tapti aviacijos advokatais, o kiti dirba teisiniais konsultantais. Daugelis tampa kosmoso advokatais. Darbuotojai gali būti mokslininkai ir mokytojai, arba studentai gali pasirinkti dirbti kartu su mokslininkais kaip technologijų kūrėjais. Kiti siekia karjeros, kaip oro erdvės advokatai.

Daugelis studentų susiduria su sunkumais derindami savo išsilavinimą su šeimomis ir karjera, tačiau naudojantis internetinėmis klasėmis paprastai jiems suteikiama daugiau lankstumo. Norėdami rasti tinkamą mokyklą, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Kosmoso teisė

The University of Mississippi - School of Law

Misisipės teisės mokyklos universitetas yra pasaulinė lyderė oro ir erdvės teisinio išsilavinimo, mokslinių tyrimų ir viešųjų paslaugų. ... [+]

Misisipės teisės mokyklos universitetas yra pasaulinė lyderė oro ir erdvės teisinio išsilavinimo, mokslinių tyrimų ir viešųjų paslaugų.

Tai LL.M. studijų programa yra skirta tiek JAV ir užsienio apmokyti teisėsaugos mokyklų absolventų, kurie domisi griežtą teisinę mokymo programą JAV, tarptautinis, ir lyginamosios oro ir kosmoso teisė. Tai yra pirmoji ir tik LL.M. Programa JAV siūlo sujungti oro ir kosmoso teisės magistro teisės laipsnį yra ABA akredituota teisės mokykloje.

Paraiškos priimamos nuolat.

LL.M. Programos privalumus Unikalus dėmesys JAV oro ir kosmoso teisė. Platus oro teisė patirties ir daugiau nei 45 metų į kosmosą teisę. On-campus arba internetu, visą ar ne visą darbo laiką. Dalyvauk, jei kvalifikuoti, kosmoso įstatymo leidinyje. Išsami oro ir kosmoso teisė kolekcija. Prieiga prie universiteto Misisipės Space Law archyvų. Amerikos advokatų asociacija akredituota teisės mokyklą. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Oxford
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Leiden University

Ši unikali programa siūlo tiek viešosios oro teisės, privačios oro teisės ir kosmoso teisės derinimą tiek tarptautiniu, tiek europietišku požiūriu. ... [+]

Kokie įstatymai reglamentuoja komercinį kosmoso naudojimą? Ar valstybės atsako už kosminių šiukšlių švelninimą? Kas atsakingas už avarijas, įvykusias orlaivyje? Sužinokite, kaip elgtis su tokiais klausimais iš tarptautinės ir Europos perspektyvos.

Ką reiškia magistrantūros programa?

Leideno oro ir kosmoso teisės programa yra unikali. Mūsų dėstymas ir tyrimai yra aiškiai apibrėžti europiniu aspektu ir atitinka aukščiausius akademinius standartus. Tuo pačiu metu programa orientuota į profesines programas, ypač vykdant stažuotės reikalavimus.

Tarptautinis oro ir kosmoso teisės institutas (IIASL), kuriame yra šios pažangiosios magistro specializacijos, yra vienas iš pirmaujančių tarptautinių akademinių tyrimų ir mokymo institutų šioje srityje. Institutas palaiko glaudžius ryšius su nacionalinėmis ir tarptautinėmis organizacijomis bei institucijomis visame pasaulyje ir naudojasi prestižinės Tarptautinės patariamosios tarybos vadovais.... [-]

Olandija Leiden The Hague
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance

Kosmoso, komunikacijos ir žiniasklaidos teisės magistras apjungia įvairius kosmoso teisės, tarptautinės ir Europos palydovinės komunikacijos teisės, žiniasklaidos įstatym ... [+]

Apie

Kosmoso, komunikacijos ir žiniasklaidos teisės magistras apjungia įvairius kosmoso teisės, tarptautinės ir Europos palydovinės komunikacijos teisės, žiniasklaidos įstatymų, elektroninių ryšių ir elektroninės prekybos teisės, intelektinės nuosavybės teisės ir duomenų apsaugos teisės kursus. Ji apima šias sritis tarptautiniu, Europos ir nacionaliniu lygiu.

Programos metu studentai įgyja visapusišką kompetenciją kosmoso, komunikacijos, IRT ir žiniasklaidos įstatymų reguliavimo srityse įdomioje ir besivystančioje srityje.

Programa suteikia studentams esminius teorinius, praktinius ir analitinius įgūdžius, kad jie pasiektų sparčiai besivystančioje srityje besivystančioje srityje. Ji suteikia daug galimybių vystytis viešajame ir privačiame sektoriuje, taip pat akademinėje bendruomenėje.... [-]

Liuksemburgas Luxembourg City
Rugsėjis 2019
Anglų,Prancūzų kalba
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba