Filter
Teisės magistras
Jungtinės Amerikos Valstijos New Hampshire Studijų tipas: Nuotolinis mokymas Tempas: Visi

Ieškoti Nuotolinis mokymas teisės magistro programų - Kriminalinės teisės studijos - jungtinėse Amerikos New Hampshire Jungtinės Amerikos Valstijos - 2019

LLM arba teisės magistro suteikia įvadas į naujas sritis juos domina, taip pat galimybę toliau specializuotis jų dabartines sričių praktiką ir paprastai tik tie, kurie pasiekė garbę statusą savo ankstesniuose teisės studijas.

Teisėsaugos srityje norintys dirbti studentai dažnai domisi ir renkasi stoti būtent į kriminalinio teisingumo studijų programas. Šių studijų metu jie itin išsamiai nagrinėja pačius įvairiausius niuansus, apie kuriuos jie turėtų žinoti prieš pradėdami dirbti teisės srityje. Tad būtent į kriminalinio teisingumo studijų programas dažnai yra įtraukiamos gana įvairios ir plačios studijų disciplinos. Sėkmingai pabaigta šios specialybės studijų programa studentams gali atverti kelius policijos pareigūno, nusikaltimo vietos tyrėjo, probacijos pareigūno ar teisininko karjerai.

Nuotolinis mokymas arba nuotolinis mokymasis yra tiekti švietimą ir mokymą, dažnai individualiai, studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu būdas.

JAV išlieka populiariausia pasaulyje vieta užsienio studentams. Universitetai JAV dominuoja pasaulio reitingą ir šalis taip pat siūlo platų įdomių studijų vietose. Valstybinis universitetas sistemos yra iš dalies subsidijuoja valstybės vyriausybės, ir gali turėti daug miesteliai išplito visame valstybės, su šimtais tūkstančių studentų.

Prašyti daugiau informacijos apie Nuotolinis mokymas teisės magistro programas - Kriminalinės teisės studijos - jungtinėse Amerikos New Hampshire Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kriminalinės teisės studijos, New Hampshire, Nuotolinis mokymas

UNH School of Law

Jūs norite tęsti veiklą, plečiant tarptautinės baudžiamosios teisės taikymo sritį. Praktiniai teisininkai sužinojo apie naujausius įvykius, turinčius įtakos tarptautinei ... [+]

Jūs norite tęsti veiklą, plečiant tarptautinės baudžiamosios teisės taikymo sritį. Praktiniai teisininkai sužinojo apie naujausius įvykius, turinčius įtakos tarptautinei baudžiamosios teisės sričiai.

UNH Law LLM laipsnis tarptautinės baudžiamosios teisės ir teisingumo yra 100 procentų internete ir sprendžia sparčiai augančios prekybos, terorizmo, žmogaus teisių ir baudžiamosios teisės pokyčius, ypač per pastaruosius 30 metų.

Programa idealiai tinka praktikuojantiems teisininkams, profesionalams, studentams ir mokslininkams diplomatinėse, baudžiamosios teisės, karinėse ir teisėsaugos bendruomenėse visame pasaulyje. Studentai įgyja įžvalgos iš programos tarptautinio požiūrio ir magistro tarptautinių teisės kursų, skirtų vidaus nusikaltimams su tarptautinėmis pasekmėmis, taip pat išnagrinėja šalių padarinius, plečiant jų vidaus baudžiamojo įstatymo galias, sukurti Tarptautinį baudžiamąjį teismą ir specialiuosius tribunolus ir Jungtinių Tautų konvencijos su dvišalėmis ir daugiašalėmis sutartimis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Concord
August 2019
Dieninės
12 - 60 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba