Filter
Teisės magistras
Latvija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas geriausias LLMs Latvijoje - 2019

Studentai iš viso pasaulio padarė pasirinkimą, LLM Latvijoje. Absolventų praktikos programos Latvijoje yra puikios kokybės, ir studentai, kurie pasirenka studijuoti šią nuostabią šalį gali patirti viską, kad ji turi pasiūlyti. Čia niekada nebūna nuobodu dieną, kaip studentai gali susipažinti su apsvaiginimo architektūra, žavinga ir istorinių kaimų, dėl Baltijos jūros kurortuose, ir vaizdingas nacionaliniuose parkuose energingas ir įdomus miestus.

Latvijoje LLM yra skirta studentams, siekiantiems patirties teisės specializuotose srityse, pavyzdžiui, Europos teisės, žmogaus teisių, tarptautinės teisės, komercinės teisės ir finansų. Studentai uždirbti LLM Latvijoje dalyvauti griežtos kursinių, mokslinių tyrimų, seminarų ir stažuotės ir paprastai turi rašyti magistro baigiamąjį darbą. Latvijoje LLM yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori iš anksto karjeros arba perkelti karjeros dėmesio, ir daugelis absolventai eiti dirbti privačių firmų, tarptautinių firmų arba visuomeninių organizacijų.

Žengti kitą žingsnį savo akademinės ir profesinės karjeros su LLM Latvijoje. Sužinokite daugiau apie programas žemiau!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Baltic International Academy

Programa: privatinė teisė tipas: Šeimos studijų programa ... [+]

Programa: Privatinė teisė Tipas: Užbaigti studijų programa Laipsnis reikia gauti: Magistras Ilgis: 1,5 metų (3 terms) Kalba : rusų Mokestis per metus : * 1800 EUR (ES studentams) / 2500 EUR (ne ES studentams) * Kita informacija : Mokestis už bendrabutį prasideda nuo 165 EUR. Papildomą informaciją apie apgyvendinimo galimybes galima rasti adresu: http: //bsa.edu.lv/lang/eng/erasmus_plushostel.html. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į mūsų Priėmimo komitetą arba apsilankyti mūsų tinklalapyje.

Gyvenimo

Logika ir mokslinio tyrimo metodus Pedagogika ir psichologija aukštojo mokslo Klausimai teorija Valstybės ir teisės ... [-]
Latvija Riga
Registracija galima
Dieninės
3 semestrus
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba