LAWSTUDIES

Geriausios teisės magistro programos jungtinėse Amerikos Vroclavas Lenkija 2021

Teisės magistro kvalifikacinį laipsnį žinomas kaip LL.M., yra pažangių absolventas teisės laipsnį. Kandidatai dažnai jau turi pirmąjį teisinį išsilavinimą ir yra suinteresuoti, kad palengvintų jų studijas įstatymą. Gavimas LL.M. turi daug skirtingų privalumų.

Lenkija, oficialiai Lenkijos Respublikos, yra Vidurio Europoje šalis. Su 38 milijonus gyventojų, Lenkija yra 6 tankiausiai ES šalis. ES / EEE studentų nereikia vizos studijuoti Lenkijoje. Gyvenimo Lenkijoje išlaidų yra viena iš mažiausių Europos Sąjungoje.

Wrocław yra laikoma trečia pagal dydį švietimo centras Lenkijoje. Per trisdešimt gerai žinomų institucijų, yra daugiau nei 135.000 studentams. Vroclavo universitetas Miestas siūlo sveiką akademinę aplinką vietos ir užsienio studentams.

Ieškoti teisės magistro programų jungtinėse Amerikos Vroclavas Lenkijoje 2021

Rezultatai Filter

Tarptautinės ir Europos teisės magistras

University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics
LLM
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

LLM Tarptautinė ir Europos teisė - Absolventas turės įgūdžių ir bendrųjų žinių tarptautinės ir Europos teisės dogminių disciplinų srityje. Priklausomai nuo pasirinktos special ...

Skaityti daugiau

LLM Tarptautinės ir Europos teisės

University of Wroclaw
LLM
01 Spal. 2021
<
Dieninės
<
2 metai
31 Rgp. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

University of Wroclaw Teisės, administravimo ir ekonomikos University of Wroclaw , kurio šaknys yra XVI amžiaus pradžioje, ir „Alma Mater“ iš 9 Nobelio premijos laureatų, turi ...

Skaityti daugiau