LAWSTUDIES

Peržiūrėti visas teisės magistro programas - Mokesčiai - Šiaurės Amerikoje - 2020/2021

LL.M. programos gali skirtis ilgio, vertės ir kiekybės. Reguliariai programa yra vienerių metų dieninių straipsnį ar dvejų iki trejų metų nuo neakivaizdinių studijų. Studentai dažnai imtis savo kursus arba specializuojasi tam tikroje srityje, kaip antai tarptautinę teisę, arba sukurti pasirinktinį studijas, kad atitiktų jų asmeninius interesus ar profesinius poreikius.

Studentai, kurie mokosi apmokestinimą gali sužinoti daugiau apie viešosios politikos, finansų ir pajamų valdymą. Ši programa yra puikus pasirinkimas tiems, kurie norėtų dirbti vyriausybės ar apskaita.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra įsikūręs ant Šiaurės Amerikos žemyne. Tai trečias pagal dydį šalies pagal dydį pasaulyje. Ji turi palyginti trumpą istoriją, palyginti su kitų pasaulio tautų, yra viena iš pasaulyje 's didžiausių ekonomikų ir yra viena iš pasaulio ' s labiausiai skirtingomis populiacijomis.

Peržiūrėti visas teisės magistro programas - Mokesčiai - Šiaurės Amerikoje - 2020/2021

1 Rezultatai Mokesčiai, Šiaurės Amerika Filter

Mokesčių įstatymas LL.M.

Western Michigan University Thomas M. Cooley Law School
LLM
Anglų

BŪKITE MOKESČIŲ TEISĖS EKSPERTU Mokesčių programoje pateikiama į praktiką orientuota mokymo programa, padedanti teisininkams išplėsti savo galimybes, geriau suprantant mokesči ...

Skaityti daugiau