Ištęstinės studijos teisės magistro studijos - Mokestinių sistemų teisė - Afrika

Ieškoti Ištęstinės studijos teisės magistro programų - Mokestinių sistemų teisė - Afrika - 2019

Mokestinių sistemų teisė

LL.M. yra pirmas žingsnis mokslininkų daugelyje šalių. Jame pateikiama daug galimybę specializuotis tam tikroje srityje arba atlikti išsamų tyrimą. Jis taip pat gali būti naudingas gauti doktorantūros lygio teisinį išsilavinimą.

Nors mokesčių teisės LLM suteikia specializuotų žinių apie mokesčių teisės, pažangi laipsnis vien neatitinka prie praktikos įstatymo nešmeną. Mokesčių teisės LLM yra gera galimybė dar labiau tiems, turintiems bakalauro laipsnį teisės, apskaitos ar panašios disciplinos išsilavinimą.

Daugelis programų Afrikoje vyksta labai neįprastas kultūros ir fizinę aplinką nei dauguma studentų yra susipažinę su į senus gerus dienų. Come To Know prisitaikyti prie šio gyvenimo sąlygos yra dalis įdomus ir gyvenimo yra iššūkis. Problema yra intelektinės, emocinės ir fizinės.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo geriausių Ištęstinės studijos teisės magistro programų - Mokestinių sistemų teisė - Afrika - 2019

Skaityti Daugiau

LLM Mokesčių teisės

University of Johannesburg
Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Mokesčių įstatymai tapo vis sudėtingesnės per pastarąjį šimtmetį. [+]

Mokesčių įstatymai tapo vis sudėtingesnės per pastarąjį šimtmetį.

Ponia P Magongoa: Oklandas parkas Kingsway apgyvendinimu Telefonas: 011 559 3843, Paštas: Phaladim@uj.ac.za, interneto svetainė: www.uj.ac.za/law

[-]