Ištęstinės studijos teisės magistro studijos - Mokestinių sistemų teisė - Pietų Afrikoje

Ieškoti Ištęstinės studijos teisės magistro programų - Mokestinių sistemų teisė - Pietų Afrikoje - 2019

Mokestinių sistemų teisė

LL.M. programos gali skirtis ilgio, vertės ir kiekybės. Reguliariai programa yra vienerių metų dieninių straipsnį ar dvejų iki trejų metų nuo neakivaizdinių studijų. Studentai dažnai imtis savo kursus arba specializuojasi tam tikroje srityje, kaip antai tarptautinę teisę, arba sukurti pasirinktinį studijas, kad atitiktų jų asmeninius interesus ar profesinius poreikius.

Mokesčių teisė susijusi su konstituciniu, reguliavimo, bendros praktikos ir teisės aktų taisykles, reglamentuojančias apmokestinimą. LLM Mokesčių teisės studentams imtis kursus, kurie suteikia išsamią, išsamią informaciją apie įvairių tipų mokesčio (pavyzdžiui, pajamų mokesčio, turto mokesčio, dovanų mokestis, nekilnojamojo turto mokestis, prekių mokesčio, paslaugų mokesčio, ir daugiau).

Pietų Afrika, oficialiai Pietų Afrikos Respublika yra šalis, įsikūrusi pietinėje Afrikoje. Jis yra padalintas į devynias provincijas. Pietų Afrika yra ne tik taškas šokinėja, ji pati yra fantastiška vieta turtinga kultūra, faunos ir floros bei istorija.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo geriausių Ištęstinės studijos teisės magistro programų - Mokestinių sistemų teisė - Pietų Afrikoje - 2019

Skaityti Daugiau

LLM Mokesčių teisės

University of Johannesburg
Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Mokesčių įstatymai tapo vis sudėtingesnės per pastarąjį šimtmetį. [+]

Mokesčių įstatymai tapo vis sudėtingesnės per pastarąjį šimtmetį.

Ponia P Magongoa: Oklandas parkas Kingsway apgyvendinimu Telefonas: 011 559 3843, Paštas: Phaladim@uj.ac.za, interneto svetainė: www.uj.ac.za/law

[-]