Filter
Teisės magistras
Čekija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti teisės magistro programas - Nacionalinės teisės studijos Čekijoje - 2019

Teisė mokyklų absolventai ir teisininkai nuolat taikyti LL.M. įgyti patirties specializuotoje teisės srityje, pavyzdžiui, mokesčių ar tarptautinę teisę, arba perkelti iš vienos praktikos srities į kitą.

Nacionalinės teisės studijos gali parengti studentus vidaus teisės praktikai. Dėl šios priežasties nacionalinės teisės studijos tikriausiai labiausiai naudingos tiems asmenims, kurie nori siekti karjeros pagal nacionalinę teisę.

Čekija yra išėjimo į jūrą šalis Vidurio Europoje. Šalis ribojasi su Vokietijos vakaruose, Austrija pietuose, Slovakijos rytuose su Lenkija šiaurėje. Jos sostinė ir didžiausias miestas su 1,3 mln gyventojų, yra Praha.

Geriausios teisės magistro programos ir Nacionalinės teisės studijos Čekijoje ir 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Nacionalinės teisės studijos, Čekija

Palacky University

LL.M. Tarptautinė ir Europos teisė yra dieninės profesinės magistrantūros studijų programa, kurioje visiems dalyviams suteikiama galimybė įgyti išsamių specializuotų žini ... [+]

LL.M. Tarptautinė ir Europos teisė yra dieninės profesinės magistrantūros studijų programa, kurioje visiems dalyviams suteikiama galimybė įgyti išsamių specializuotų žinių apie tarptautines ir ES teises.

Sėkmingai baigus kursą, studentams suteikiamas laipsnis "Teisės magistras (LL.M.)".

Programa paprastai apima vieną intensyvų reguliarių kursų vietą (nuo rugsėjo pabaigos iki birželio pabaigos) ir trečią kadenciją (nuo rugsėjo iki kitų metų gruodžio), skirtą LL.M baigimui . baigiamasis darbas.

Mokymas vyksta patyrusių visą laiką besimokančių mokslininkų, taip pat universitetų partnerių ir įvairių tarptautinių institucijų ekspertų.... [-]

Čekija Olomouc
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Palacky University

Pagrindinės savybės 2 metai programa (3 semestrus dieninio / klasėje kursai + 1 semestro disertacijos rengimo) ... [+]

Pagrindinės savybės 2 metai programa (3 semestrus dieninio / savo klasėje kursai + 1 semestras disertacijos rengimo) valstybės akredituota Magistriõpe studijų programa Galimybė praleisti dalį studijų vienoje iš mūsų 40 "Erasmus +" partnerių institucijų glaudžius ryšius su dėstytojų ir palankią aplinką stipendijų galimybes gabiems studentams Programa yra:

modernus ir unikalus ...

jis rengia studentus apmąstyti ir kritiškai analizuoti esamus teisinius ir politinius tendencijas tarptautinėje ir Europos teisėje ji suteikia sudėtinga ir novatorišką dėmesio tiek tarptautinėje ir Europos teisėje ir jų tarpusavio sąveiką

išsami ...

ji pateikia visą eilę bendrųjų, taip pat konkrečias temas ir giliai analizuoja jų sąveiką ji siūlo studentams atvirą žinių apie svarbiausius dalykus, skatina jų kritinį mąstymą ir padidina praktines teisines žinias ... [-]
Čekija Olomouc
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba