Filter
Teisės magistras
Lenkija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti teisės magistro programas - Nacionalinės teisės studijos Lenkijoje - 2019

Teisės magistro kvalifikacinį laipsnį žinomas kaip LL.M., yra pažangių absolventas teisės laipsnį. Kandidatai dažnai jau turi pirmąjį teisinį išsilavinimą ir yra suinteresuoti, kad palengvintų jų studijas įstatymą. Gavimas LL.M. turi daug skirtingų privalumų.

Nacionalinės teisės studijos gali parengti studentus vidaus teisės praktikai. Dėl šios priežasties nacionalinės teisės studijos tikriausiai labiausiai naudingos tiems asmenims, kurie nori siekti karjeros pagal nacionalinę teisę.

Lenkija, oficialiai Lenkijos Respublikos, yra Vidurio Europoje šalis. Su 38 milijonus gyventojų, Lenkija yra 6 tankiausiai ES šalis. ES / EEE studentų nereikia vizos studijuoti Lenkijoje. Gyvenimo Lenkijoje išlaidų yra viena iš mažiausių Europos Sąjungoje.

Geriausios teisės magistro programos. Nacionalinės teisės studijos Lenkijoje. 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Nacionalinės teisės studijos, Lenkija

University of Wroclaw

University of Wroclaw Teisės, administravimo ir ekonomikos University of Wroclaw , kurio šaknys buvo XVI a. Pradžioje ir 9 Nobelio premijos laureatų Alma Mater, turi garb ... [+]

University of Wroclaw Teisės, administravimo ir ekonomikos University of Wroclaw , kurio šaknys yra XVI a. Pradžioje ir Almos Mater iš 9 Nobelio premijos laureatų, turi garbę pasveikinti Jus tarptautinėje ir Europos teisėje, dvejų metų meistras programa su specializacijomis:

Tarptautinė verslo teisėŠiuolaikinės žmogaus teisių įstatymas.

„LLM International“

Mokymo planas

1-oji pusmetis

Privalomas

Tarptautinė viešoji teisėES teisė ir institucijosAnglų kalba viešajai ir privačiai teiseiPolitinė-ekonominė ir teisinė mintisBaigiamasis magistro darbasLenkų kalba užsieniečiams (A1)

Privaloma, specializacija TARPTAUTINĖ VERSLO TEISĖ:

Ekonomika ir visuomenė... [-]
Lenkija Wrocław
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics

LLM International ... [+]

Jei norite gauti daugiau informacijos apie šią patrauklią studijų programą, žinomą Vroclavo universitetą, gyvybingą Vroclavo miestą ir įdomų studentų gyvenimą, atsisiųskite mobilųjį programą.

Vroclavo universiteto teisės, administravimo ir ekonomikos fakultetas, kurio šaknis yra XVI a. Pradžioje, ir 9 Nobelio premijos laureatų "Alma Mater", turi garbę pasveikinti jus į LLM tarptautinę ir Europos teisę, dvejų metų magistro laipsnį programa su specializacijomis:

Tarptautinė verslo teisėŠiuolaikinės žmogaus teisių įstatymas.

Baigus antrosios pakopos studijų programą "LLM International"

Programos studijų programa

Patekimo reikalavimai... [-]
Lenkija Wrocław
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba