Filter
Teisės magistras
Rumunija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti teisės magistro programas - Nacionalinės teisės studijos Rumunijoje - 2019

LL.M. yra pirmas žingsnis mokslininkų daugelyje šalių. Jame pateikiama daug galimybę specializuotis tam tikroje srityje arba atlikti išsamų tyrimą. Jis taip pat gali būti naudingas gauti doktorantūros lygio teisinį išsilavinimą.

Klasės, orientuotos į bendrąją teisę ar įstatymus, priimtus iš teisėjų sprendimų ar teismų praktikos, kartais vadinamos nacionalinės teisės studijomis. Kadangi tai yra teisės studija, tai labiausiai naudinga studentams kriminalinės justicijos ar teisinių programų.

Rumunija yra šalis, įsikūrusi Vidurio ir Pietryčių Europoje sankirtoje, ribojasi su Juodąja jūra. Kelionė į Rumuniją lengva iš beveik visų pasaulio dalių, dėl savo padėties, taip pat dėl ​​to, kad ji panaudojama transporto rūšis ir įmonių masyvą. Rumunijos universitetai siūlo didelį pasirinkimą bakalauro ir magistro programų rumunų, anglų, prancūzų ir vokiečių kalbomis.

Geriausios teisės magistro programos, Nacionalinės teisės studijos Rumunijoje, 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Nacionalinės teisės studijos, Rumunija

Danubius University

Ši studijų programa turi misiją suvienyti teisinį mokymą, įgytą per pirmosios pakopos studijas su papildomu mokymo teisės srityje, siūlo magistrantūros studentams unikali ... [+]

Ši studijų programa siekia suvienodinti teisinio mokymo, įgyto per bakalauro studijas, papildomą teisinį išsilavinimą, suteikiant magistrantams unikalią galimybę studijuoti Europos teisę tarpdisciplininėje teisėje, politikoje ir filosofijoje, gilinant principus, politika ir taisyklės, kurios yra teisinės sistemos, kuri vis dar kuriama, pagrindas.

Konkretūs tikslai šiame studijų programos tikslas:

Formuojant ir tobulinant žmogiškuosius išteklius, aukštos kvalifikacijos teisės srityje, atsižvelgiant į Rumunijos integracijos reikalavimus į ES, didinant mokymo kokybę, plėtojant žinias, gilinant, pritaikant, tobulinant ir tobulinant žinias, gautas per bakalauro studijas studijos; Formuoti kvalifikuotus žmogiškuosius išteklius Europos teisės ir Europos politikos srityje; Pradedant tarptautinių komercinių sutarčių vykdymo praktiką, gilinant žinias apie Europos teisę; Pripažįstant Europos produktų ir paslaugų kokybę siekiant integracijos į ES; Žinoti nacionalinių standartų sistemos plėtros ir derinimo etapą, laikantis Europos ir tarptautinių standartizacijos institucijų reikalavimų; Inicijuojantys studentai, siekdami didinti Europos finansinius išteklius ir skatinti dalyvauti keitimuisi tarptautinėmis vertybėmis. Tarp dalykų, studijuotų pagal šią programą, mes galime Pavadinimas: pripažinimo ir vykdymo sprendimus pačioje Europos Sąjungos teisinės erdvės, teisinė tvarka ES, darbo sutartis į palyginti teisės, Europos teisinio bendradarbiavimo civilinėse procedūrinių klausimų. ... [-]
Rumunija Galați
Rugsėjis 2019
Anglų,Rumunų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba