Teisės magistro programos Norvegijoje

Peržiūrėti visas geriausias LL.Ms Norvegijoje - 2018

LLM - Teisės magistras

LLM arba teisės magistro suteikia įvadas į naujas sritis juos domina, taip pat galimybę toliau specializuotis jų dabartines sričių praktiką ir paprastai tik tie, kurie pasiekė garbę statusą savo ankstesniuose teisės studijas.

LLM yra antrosios pakopos studijų programa teisės studentams, kurie nori aukštesnįjį mokymą ir žinių tam tikroje srityje. Specializacija sritys gali būti komercinės teisės, finansų, žmogaus teisių teisę, mokesčių teisę, ir tarptautinės verslo teisės.

Norvegija (Norge) yra vakarinėje, šiauriausias - ir iš tiesų rytus - iš trijų Skandinavijos šalyse. Norvegija yra gerai žinomas dėl savo nuostabios ir įvairus gamtovaizdis. Į vakarus nuo šalies fiordai yra ilgas siauras įvadai, šonuose iš abiejų pusių aukšti kalnai, kur jūra prasiskverbia toli nuo pakrantės. Galutinė atsakomybė už švietimo tenka Norvegijos ministerijos švietimo ir mokslinių tyrimų.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausias Teisės magistro laipsniai Norvegijoje - 2018

Skaityti Daugiau

Meistras derinimas (LL.M.) į jūrą teisės

UIT The Arctic University of Norway
Su bendrabučiu Dieninės 3 semestrus August 2018 Norvegija Tromsø

Vandenynai dengia daugiau nei 70 procentų Žemės paviršiaus. Labai svarbu, kad komunikacijos, karinių ir strateginių reikmėms ir jo gyvenimo ir negyvosios gamtos išteklius. Pastaraisiais metais vis dažniau svarbą jūrų biologinei įvairovei. LL.M. programa siekiama išplėsti tradicinio požiūrio į jūrų teisės nuo jurisdikcijos klausimais taip pat didelę praktiką, kaip antai apsaugos ir tausojančio naudojimo biologinių išteklių ir biologinės įvairovės apsaugos ir aplinkai. [+]

Vandenynai dengia daugiau nei 70 procentų Žemės paviršiaus. Labai svarbu, kad komunikacijos, karinių ir strateginių reikmėms ir jo gyvenimo ir negyvosios gamtos išteklius. Pastaraisiais metais vis dažniau svarbą jūrų biologinei įvairovei. LL.M. programa siekiama išplėsti tradicinio požiūrio į jūrų teisės nuo jurisdikcijos klausimais taip pat didelę praktiką, kaip antai apsaugos ir tausojančio naudojimo biologinių išteklių ir biologinės įvairovės apsaugos ir aplinkai. Nors studijų programa turi aiškų pasaulinį pobūdį, ji taip pat turi atskirą Arkties aspektą. Daug Arktyje sudaro jūrų srityse. Pasaulinis klimato kaitos vis labiau apmokestinti šias teritorijas įvairioms reikmėms, pavyzdžiui, navigacijos, naftos ir dujų išteklių, žuvininkystės ir mokslinių tyrimų. Arkties regionai teikia unikalias galimybes mokytis tiek pasaulinius ir regioninius teisės metodus, siekiant apsaugoti ir išsaugoti jūros aplinką. Tyrimas bendruomenė Tromsø yra pasaulinė lyderė jūrų Arkties regiono klausimais, įskaitant gamtos mokslų, istorijos, politologijos ir teisės. Be to į Tromsø universitetas, Norvegijos Poliarinė institutas yra įsikūręs Tromsø. Iš LL.M. tikslas Programa yra supažindinti studentus tokių perspektyvų, suteikiant jiems galimybę pagerinti savo gebėjimą suprasti įstatymo funkciją ir išmokti ją interpretuoti.... [-]