Filter
Teisės magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti teisės magistro programas - Nuosavybės teisė

LLM laipsniai, taip pat vadinami ML ar magistro laipsniais, suteikiami po magistrantūros studijų teisės srityje įvairiose institucijose visame pasaulyje. Kai kuriose srityse tai yra būtinas laipsnis, kad profesionaliai praktikuotų teisę.

Kas yra LLM nuosavybės teisėje? Šis pažangus laipsnis susijęs su teisiniais klausimais, susijusiais su nekilnojamuoju turtu ir nekilnojamojo turto plėtra. Tarp siūlomų kursų yra mokesčių teisė, nekilnojamojo turto teisės aktai, gyvenamųjų ir komercinių objektų vystymas, derybos, planavimas, statybų teisė, finansai ir įsigijimas, taip pat nuosavybės teisės savininkai. Studentai gali būti įmanomi tolesniam pasirinkimui tam tikroje jiems dominančią sritį, pavyzdžiui, specializuojasi komercinės nuosavybės teisėje.

Pasiekti magistro nuosavybės teisę gali padėti ugdyti studento bendravimo ir derybų įgūdžius, taip pat pagerinti dėmesį į detales apskritai, o tai gali padėti ne tik atlikti darbą, bet ir sėkmingai apklausti. Atsižvelgiant į pažangesnį dėmesį į nekilnojamojo turto nekilnojamojo turto vystymosi teisinius aspektus ir jų plėtrą, absolventus gali ieškoti bendrovių, kurios dirba šioje srityje arba nori plėstis šioje srityje.

LLM laipsnių išlaidos labai skiriasi ir gali priklausyti nuo to, kur yra įstaiga, ir trukmę užbaigus. Kai kuriais atvejais siūloma programa gali būti internete. Lyginant programas, verta apsvarstyti ir studijų kainą, ir pragyvenimo išlaidas.

Kai kurie absolventai, turintys teisės magistro laipsnį nuosavybės teisėje, dirba advokato, teisininko konsultanto, tyrėjo ar sutarties rengėjo teisėje ar skyriuje didesnėje įmonėje. Kiti gali rasti darbą nekilnojamojo turto vystymo kompanijose kaip derybininkai, konsultantai ar net rangovai, priklausomai nuo jų kitos patirties. Kitos organizacijos, įdarbinančios šias pozicijas, yra ligoninės, viešbučiai, bankai, gamintojai ir universitetai. Aplinkos apsaugos organizacijos taip pat gali reikalauti tokios pagalbos.

LLM laipsnių programas pagal nuosavybės teisę galite rasti internete, taip pat universitetuose visame pasaulyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Nuosavybės teisė

University of Miami School of Law

... [+]

Joint JD / LL.M. (visą darbo dieną pasirinkimas, kuris sutaupo laiko ir studijų lėšų už uždirbtus laipsnius atskirai) arba Trijų laipsnių (JD / MBA / LL.M. nekilnojamojo turto plėtros) Neprilygstamas fakultetas, lyderystė ir asmeninis dėmesys

Nekilnojamojo turto plėtros fakultete yra aukšti dėstytojai ir mokslininkai šioje srityje, pagalbininkai, kurie yra žinomų advokatų kontorų partneriai, ir pagrindinių nekilnojamojo turto bendrovių konsultacijos - ekspertai iš visos Amerikos. Direktorius individualiai konsultuoja studentus apie stažuotes ir kursų atranką kiekvieno kurso pradžia, tokiu būdu organizuojant tvarkaraštį, kuris suteikia kiekvienam studentui tinkamą studijų paketą. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba