LAWSTUDIES.LT

Palyginti Geriausias teisės magistro programas Pietų Amerika 2019

Teisės magistro laipsnis, arba LLM, yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia tam tikrą antrojo akademinio laipsnio teisės studijų specialybę. LLM studijų programos paprastai trunka vienerius metus ir yra orientuotos į tam tikro mokslinio tyrimo atlikimą.

LLM yra antrosios pakopos teisės diplomas, kuris yra siekiama studentams, kurie nori specializuotis tam tikroje teisės srityje. Absolventai su šiuo specializuotą mokymą dažnai leidžiama dirbti pasaulinėse teisinėje aplinkoje.

Jei norite padidinti savo žinias apie socialinius, kultūros, administracinės ir istorinės požiūrius Pietų Amerikos ir Lotynų pasaulyje, tai yra už jus žemynas.

Tiesiogiai susisiekite su universitetais Teisės magistro programos Pietų Amerika 2019

Rezultatai Filter

Magistrantūros studijų programa

Universidad Central Chile
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės Vasaris 2020 Čilė Santiago

Čilės centrinio universiteto verslo teisės magistro kvalifikacijos kėlimas yra praturtintas akademikų (as), turinčių išskirtinės patirties teisinėje srityje, švietimo ir mokslinių tyrimų srityje, įnašą.

Registro ir nekilnojamojo turto teisės magistras

Universidad Central Chile
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės Vasaris 2020 Čilė Santiago

Čilės centrinio universiteto registro ir nekilnojamojo turto teisės magistro profesinis mokymas rengia specialistus, kurie gali padėti išspręsti problemas, susidariusias nekilnojamojo turto ir registro įstatyme, ypač specialiosiomis savybėmis ir nekilnojamojo turto vystymu.

Meistras procesinės teisės

Grupo Tiradentes
Universiteto miestelis Dieninės 374 valandos Kovas 2020 Brazilija Aracaju

Dėl praktinio tobulinimo ir įgijimo naujų teorinių žinių poreikis vairuoti ir įrodyti teisės specialistų tęstinio mokymosi reikšmę įvairių formų, ypač su įsigaliojimo 2016 metais, naujojo Civilinio proceso kodekso, kuris lems būtinybę teisininkai atnaujinti susidurti naują procesinį schema naująjį įstatymą.

Meistras konstitucinės teisės ir administracinės

Grupo Tiradentes
Universiteto miestelis Dieninės 374 valandos Kovas 2020 Brazilija Aracaju

Vienas iš ryškiausių bruožų Socialinės demokratinės valstybės teisė yra Konstitucijos viršenybės. Kaip rezultatas, kūrinijos teorija moko, kad vadinamoji konstitucinė blokas formuoja pagrindines teises ir garantijas ir valstybės organizacijos ir įgaliojimų taisykles, kurios yra vadinamos kaip materialiai konstitucinius reikalavimus.

LL.M.

Universidad Sergio Arboleda
Universiteto miestelis Dieninės Sausis 2020 Kolumbija Bogotá Santa Marta

LL.M. programa siūlo specialistams langelį palankią konsoliduoti ir įgyti kompetenciją žinių ir įgūdžių, reikalingų akademinių nustatymą