Filter
Teisės magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 teisės magistro programas, Pilietinių teisių įstatymas

LLM yra laipsnis, suteiktas asmenims, kurie pasirinko studijuoti savo magistro studijas teisės srityse. Asmenys gali pasirinkti įsigyti LLM, norėdami įgyti patirties specializuotoje teisės srityje, pavyzdžiui, bankroto įstatyme ar ekonominėje teisėje.

Kas yra LLM Civilinių teisių įstatyme? Ši programa buvo skirta tam, kad studentai kritiškai mąstytų apie šiandien gyvenančių mažumų problemas. Kursai gali būti skiriami moterų teisėms, lyčių studijoms, vietiniams žmonėms, imigrantams ar bet kuriai kitai grupei, kuriai reguliariai siekiama daugumos. Šių kursų tikslas - sustiprinti dalyvių analizę ir kritinius analitinius įgūdžius, kad jie galėtų įgyvendinti teisines reformas arba bent jau sukurti teorijas, kaip vadovautis būsima teisine reforma.

Asmenys, įgiję laipsnį pilietinių teisių srityje, linkę turėti gilų gailestingumą ir supratimą visoms tautoms ir kultūroms. Daugelis absolventų taip pat turi gilų supratimą apie teisingą ir netinkamą elgesį, taip pat gebėjimą giliai ir racionaliai galvoti apie tai, kaip elgtis netinkamai. Kiekvienas iš šių bruožų gali jiems gerai tarnauti visais gyvenimo aspektais.

LLM kaina labai skiriasi ir priklauso nuo daugelio veiksnių. Be vietos ir pasirinktos institucijos, asmenys taip pat privalo atsižvelgti į pragyvenimo išlaidas.

Studentai, turintys laipsnį pagal pilietinių teisių įstatymą, gali tapti privačių civilinių teisių teisininkų, pilietinių teisių aktyvistų ar didelių organizacijų advokatų. Kadangi dauguma korporacijų turi įdiegti praktiką ir procedūras, kad būtų lengviau diskriminuoti nusikaltėlius, šios programos absolventai gali rasti darbą korporaciniame sektoriuje. Kai kurie gali tapti viešaisiais advokatais, palaikydami neturtingų žmonių teises.

Daugelis mokyklų siūlo internetines LLM programas, kurios yra tinkamos studentams, turintiems visą darbo dieną dirbančius ar šeimos narius. Norėdami sužinoti daugiau apie jums galimas galimybes, suraskite žemiau esančią programą ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Pilietinių teisių įstatymas

The University of Oklahoma - College of Law

Įsikūręs pradinio Indijos teritorijoje širdyje, OU teisė suteikia idealią aplinką Native American teisės ir klausimai dėl čiabuvių tautų tyrimu ... [+]

Įsikūręs pradinio Indijos teritorijoje širdyje, OU teisė suteikia idealią aplinką Gimtoji Amerikos įstatymus ir klausimus, susijusius su vietos gyventojų tyrimas. Oklahoma yra beveik keturiasdešimt genčių tautų ir antras pagal dydį Amerikos indėnų gyventojų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Atsižvelgiant į jų buvimą ir regiono istorija, Indijos teisės paveikia beveik visus teisinės praktikos sritis, todėl energingas ir auganti lauke.

LL.M. į čiabuvių tautų teisė gali būti baigtas per vienerius metus dieninių studijų arba dvejų metų neakivaizdinių studijų.

Universitetas Oklahoma - teisės koledžas - LL.M.

John B. Turneris LL.M. Programa siūlo unikalios kursus, tik ne OU, ir leidžia studentams pasirinkti iš trijų specializacijų: Energija ir gamtiniai ištekliai, vietinių tautų teisės, ar JAV Teisės studijos (užsienio išsilavinę teisininkai).... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Normanai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS University of London

SOAS LLM teisėje ir lyčių SOAS siūlo tarpdisciplininę, intelektualinę ir politinę naudą teikiančią ir kolegialią erdvę, skirtą kritiniam ir turiningam ryšiui su įstatymai ... [+]

Dalyvavimo būdas: Visą ar ne visą darbo dieną

SOAS LLM teisėje ir lyčių SOAS siūlo tarpdisciplininę, intelektualinę ir politinę naudą teikiančią ir kolegialią erdvę, skirtą kritiniam ir turiningam ryšiui su įstatymais ir lytimi, ypač atkreipiant dėmesį į globalius pietus ir istorinius bei šiuolaikinius teisinius ir legalius lyčių siekius, seksualinis, rasinis, vietinis, klasė, kasta, negalia, pokonfliktinis, pokolonijinis ir aplinkos teisingumas. Mūsų studentai ir dėstytojai yra ypač išmanantys feminizmo, keistenybių ir kritinių rasių teorinį požiūrį į sankirtą ir giliai užsiima pažangiausiais projektais SOAS regionuose ir už jų ribų.

Mūsų mokymosi būdai pasaulyje... [-]
Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba