Ištęstinės studijos teisės magistro studijos - Pilietinių teisių įstatymas - Jungtinėje Karalystėje

Ieškoti Ištęstinės studijos teisės magistro programų - Pilietinių teisių įstatymas - Jungtinėje Karalystėje - 2019

Pilietinių teisių įstatymas

Teisės magistro kvalifikacinį laipsnį žinomas kaip LL.M., yra pažangių absolventas teisės laipsnį. Kandidatai dažnai jau turi pirmąjį teisinį išsilavinimą ir yra suinteresuoti, kad palengvintų jų studijas įstatymą. Gavimas LL.M. turi daug skirtingų privalumų.

Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė, visuotinai žinomas kaip Jungtinės Karalystės ir Didžiosios Britanijos, yra suvereni valstybė, esančiuose prie šiaurės vakarų pakrantėje kontinentinėje Europoje.Dvi labiausiai žinomų (ir seniausia) universitetai Oksfordo ir Kembridžo (dažnai vadinama Oxbridge daugelis britų) Anglija taip pat turi keletą kitų pasaulinio lygio institucijas, įskaitant keletą Londone (ypač Imperial College, London School of Economics, University College Londone ir karalius 's College London, viskas priklauso Londono universiteto)

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo geriausių Ištęstinės studijos teisės magistro programų - Pilietinių teisių įstatymas - Jungtinėje Karalystėje - 2019

Skaityti Daugiau

LLM in Law and Gender

SOAS University of London
Su bendrabučiu Ištęstinės 1 - 4 metų September 2019 Jungtinė Karalystė London

[+]

Tai taikoma tiems, kurie nori turėti savo Major Socialinės antropologijos, ekonomikos, politikos (Artimuosiuose Rytuose), o įstatymo.

[-]