LAWSTUDIES

Geriausios teisės magistro programos jungtinėse Amerikos Porto Portugalija 2021

Teisė mokyklų absolventai ir teisininkai nuolat taikyti LL.M. įgyti patirties specializuotoje teisės srityje, pavyzdžiui, mokesčių ar tarptautinę teisę, arba perkelti iš vienos praktikos srities į kitą.

Portugalija oficialiai Portugalijos Respublika yra šalis, esanti pietvakarių Europoje Iberijos pusiasalio. Portugalija yra 900 metai, ir nors ji yra santykinai nedidelį plotą, ji vaidino svarbų vaidmenį pasaulio istorijoje. Universidade do Porto "yra labiausiai populiarus užsieniečiai, kurie sudaro 11% tarptautinių studentų.

Portas yra antra labiausiai gyventojų mieste Portugalijoje po Lisabonos su maždaug 1,3 milijono žmonių populiacijoje. Porto universitetas yra viršuje universitetas Portugalijoje, nes ji tarnauja studentų iš visos Europos ir apskritai pasaulio. Yra daug kitų techninių kolegijų Portas taip pat.

Ieškoti teisės magistro programų jungtinėse Amerikos Porto Portugalijoje 2021

Rezultatai Filter

Teisės magistrai

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School
LLM
<
Dalinės
Portuguese (Portugal)
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Tai magistro laipsnis, turintis 8 specializacijos sritis, leidžiantis studentui susikurti savo mokymo programos struktūrą pagal savo tikslus.

Skaityti daugiau

Po nekilnojamojo turto teisės baigimo

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School
Magistras
LLM
Vas. 2021
<
Dalinės
<
5&nbsp;-&nbsp;6 mėnesiai
Portuguese (Portugal)
Internetinės

Šiais mokymais siekiama įgyti dabartinių ir specializuotų žinių apie nekilnojamojo turto teisę, taikant skersinį požiūrį į nekilnojamojo turto teisinį režimą keliose teisės sr ...

Skaityti daugiau