LAWSTUDIES.LT

Peržiūrėti visas 4 geriausias LLMs Portugalijoje - 2019

Teisės magistro kvalifikacinį laipsnį žinomas kaip LL.M., yra pažangių absolventas teisės laipsnį. Kandidatai dažnai jau turi pirmąjį teisinį išsilavinimą ir yra suinteresuoti, kad palengvintų jų studijas įstatymą. Gavimas LL.M. turi daug skirtingų privalumų.

LLM yra antrosios pakopos teisės diplomas, kuris yra siekiama studentams, kurie nori specializuotis tam tikroje teisės srityje. Absolventai su šiuo specializuotą mokymą dažnai leidžiama dirbti pasaulinėse teisinėje aplinkoje.

Portugalija yra viena iš šilčiausių Europos šalių. Universiteto programos yra labai prieinamos. Tiesą sakant Portugalija yra viena iš mažiausių pragyvenimo išlaidų studentams. Mėgaukitės Didžiosios paplūdimiai Algarvės ar senus sparnus istoriją sostinėje Lisabonoje.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausias teisės magistro programas Portugalijoje - 2019

Rezultatai Filter

Teisės ir vadybos magistras

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 2 semestrus Spalis 2019 Portugalija Porto + 1 daugiau

Šiandienos sudėtingoje ir besivystančioje aplinkoje gebėjimas suprasti realybės sudėtingumą ir dinamiškumą reikalauja daugiadisciplininio požiūrio. Teisės ir vadybos magistro laipsnis suteikia aiškų atsakymą į šį rinkos poreikį, suteikdamas unikalią galimybę mokyti profesionalus, turinčius tvirtas žinias abiejose srityse.

Teisės magistras

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės Spalis 2019 Portugalija Porto

Kovo 24 d. Dekretu-įstatymu Nr. 74/2006 nustatyta, kad „universitetinio mokymo metu magistro laipsnį vedantis studijų ciklas turėtų užtikrinti, kad studentas įgytų akademinio pobūdžio specializaciją, naudodamasis moksliniais tyrimais. naujovių diegimas arba profesinės kompetencijos stiprinimas “(18 straipsnio 3 dalis). Katalikų Porto teisės magistras siekia visiškai įgyvendinti šį tikslą.

Pažangiosios ll.m. tarptautinėje verslo teisėje

Católica Global School of Law
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų Rugsėjis 2019 Portugalija Lisbon + 1 daugiau

Tai LL.M. yra viena iš nedaugelio programas, sukurtas specialiai tiems advokatams, kurie siekia plėtoti profesinę karjerą tarptautinėje verslo teisėje.

LL.M. Teisė Europos ir pasaulio kontekste

Católica Global School of Law
Universiteto miestelis Dieninės 1 metai Rugsėjis 2019 Portugalija Lisbon

Tai kaip niekas kitas siūloma Europoje programa. Mūsų tikslas yra išmokyti įstatymą Europos ir pasaulio kontekste ir tai padaryti su viršuje tarptautinio dėstytojų ir dirba naujas metodikas ir pedagoginius metodus.