Filter
Teisės magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti teisės magistro programas, Reikalavimų laikymosi (Compliance) studijos

Taip pat žinomas kaip teisės magistras LLM yra magistro laipsnis, žymintis pažangias teisines žinias. Studentai paprastai baigia kursinius darbus per vienerius metus, tačiau kai kurias programas gali užtrukti iki dvejų metų.

Kas yra atitikties LLM? Studentai, studijuojantys šį studijų kursą, dažnai gali pasirinkti plačią reguliavimo klausimų sritį. Sveikatos priežiūros ir įmonių taisyklės yra bendrosios specializacijos kryptys, tačiau programos taip pat gali suteikti studentams galimybę siekti visuotinio, privatumo ar klinikinių tyrimų atitikimo. Daugelis mokslininkų daug dėmesio skiria rizikos valdymui, gebėjimui įvertinti bet kokią reguliavimo riziką ir sukurti sistemas, skirtas jos mažinimui arba minimizavimui. Kursinis darbas gali būti nukreiptas į reglamentus konkrečioje pramonėje ar regione arba gali suteikti studentams bendrą ir tarptautinį šiuolaikinių teisinių nuostatų turinį.

Absolventai su atitikties LLM dažnai turi svarbių pramonės šakos įgūdžių, tokių kaip sugebėjimas valdyti riziką, sudaryti teisinę dokumentaciją ir vadovauti tarpdisciplininei valdymo grupei. Šie įgūdžiai gali būti svarbūs, norint išsiskirti aukščiau už konkurenciją ir ugdyti studentų tarpasmeninius santykius.

Daugelis institucijų savo interneto svetainėje turi numatytą biudžetą, kad potencialūs studentai pateiktų išlaidų sąmatą. Kadangi susiję mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo skirtingų veiksnių, dažnai galite rasti naujausią informaciją, tiesiogiai kreipdamiesi į jus dominančias mokyklas.

Karjeros atitikimas yra pakankamas ir pasiekiamas visame pasaulyje. Kai kartu su Juros daktaru arba kai kuriose šalyse yra pirmasis teisės laipsnis, studentai gali būti advokatais, generaliniais patarėjais, vadybos konsultantais, priežiūros pareigūnais ir atitikties direktoriais. Tarptautinės įmonės dažnai siekia absolventų, norinčių suteikti kompetenciją ir prižiūrėti reguliavimo reikalavimus, taip pat kurti, įgyvendinti ir palaikyti mokymo programas, kad būtų užtikrintas šių reikalavimų laikymasis, be daugelio kitų aukšto lygio pareigybių.

Atitikties LLM yra prieinama iš kelių universitetų visame pasaulyje ir gali būti baigta universitetuose, internetu arba su mišraus lankomumo. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Reikalavimų laikymosi (Compliance) studijos

Thomas Jefferson School of Law

Studentai mokysis apie finansų laikomasi finansų įstaigų, taip pat švelninti riziką. Su vis vyriausybės reglamentavimo srityje, tai yra auganti sritis užimtumą ir prinok ... [+]

LLM: Atitikimas ir rizikos valdymo

Tomas Džefersonas teisės mokykla yra pasiūlyta laikantis ir rizikos valdymo LLM nuo 2009 ir yra šios srities lyderė. Studentai gaus Tarptautinio mokesčių ir finansinės paslaugos laipsnį su koncentracija atitinka ir rizikos valdymas.

Norėdami gauti daugiau informacijos, elektroninio pašto graduateadmissions@tjsl.edu~~number=plural Studentai mokysis apie finansų laikomasi finansų įstaigų, taip pat sušvelninti riziką. Su vis vyriausybės reglamentavimo srityje, tai yra auganti sritis užimtumą ir prinokę laikas įgyti žinių arenoje.

Programa yra siūloma visiškai internete, ir gali būti baigtas per vienerius metus dirbdamas visą darbo laiką. Nėra trukmės reikalavimą. Finansinė pagalba yra galimybės atitinkantiems studentams.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba