LAWSTUDIES.LT

Palyginti 3 teisės magistro programas, Reikalavimų laikymosi studijos

Taip pat žinomas kaip teisės magistras LLM yra magistro laipsnis, žymintis pažangias teisines žinias. Studentai paprastai baigia kursinius darbus per vienerius metus, tačiau kai kurias programas gali užtrukti iki dvejų metų.

Kas yra atitikties LLM? Studentai, studijuojantys šį studijų kursą, dažnai gali pasirinkti plačią reguliavimo klausimų sritį. Sveikatos priežiūros ir įmonių taisyklės yra bendrosios specializacijos kryptys, tačiau programos taip pat gali suteikti studentams galimybę siekti visuotinio, privatumo ar klinikinių tyrimų atitikimo. Daugelis mokslininkų daug dėmesio skiria rizikos valdymui, gebėjimui įvertinti bet kokią reguliavimo riziką ir sukurti sistemas, skirtas jos mažinimui arba minimizavimui. Kursinis darbas gali būti nukreiptas į reglamentus konkrečioje pramonėje ar regione arba gali suteikti studentams bendrą ir tarptautinį šiuolaikinių teisinių nuostatų turinį.

Absolventai su atitikties LLM dažnai turi svarbių pramonės šakos įgūdžių, tokių kaip sugebėjimas valdyti riziką, sudaryti teisinę dokumentaciją ir vadovauti tarpdisciplininei valdymo grupei. Šie įgūdžiai gali būti svarbūs, norint išsiskirti aukščiau už konkurenciją ir ugdyti studentų tarpasmeninius santykius.

Daugelis institucijų savo interneto svetainėje turi numatytą biudžetą, kad potencialūs studentai pateiktų išlaidų sąmatą. Kadangi susiję mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo skirtingų veiksnių, dažnai galite rasti naujausią informaciją, tiesiogiai kreipdamiesi į jus dominančias mokyklas.

Karjeros atitikimas yra pakankamas ir pasiekiamas visame pasaulyje. Kai kartu su Juros daktaru arba kai kuriose šalyse yra pirmasis teisės laipsnis, studentai gali būti advokatais, generaliniais patarėjais, vadybos konsultantais, priežiūros pareigūnais ir atitikties direktoriais. Tarptautinės įmonės dažnai siekia absolventų, norinčių suteikti kompetenciją ir prižiūrėti reguliavimo reikalavimus, taip pat kurti, įgyvendinti ir palaikyti mokymo programas, kad būtų užtikrintas šių reikalavimų laikymasis, be daugelio kitų aukšto lygio pareigybių.

Atitikties LLM yra prieinama iš kelių universitetų visame pasaulyje ir gali būti baigta universitetuose, internetu arba su mišraus lankomumo. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

3 Rezultatai Reikalavimų laikymosi studijos Filter

Teisės magistras (LLM) finansinių paslaugų teisėje, reglamentavime ir atitiktyje

KNect365 Learning
Internetinės Ištęstinės 15 - 24 mėnesiai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė London

Akademinės studijos, turinčios stiprų praktinį aspektą, įskaitant aukšto rango finansų teisės specialistų indėlį. Pagerinkite savo karjeros perspektyvas įgiję magistro laipsnį iš universiteto, kuris pagal „Mokymo kompetencijos pagrindų programą“ (TEF) pripažintas auksu.

LLM: atitikties ir rizikos valdymas

Thomas Jefferson School of Law
Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego + 1 daugiau

Studentai mokysis apie finansų laikomasi finansų įstaigų, taip pat švelninti riziką. Su vis vyriausybės reglamentavimo srityje, tai yra auganti sritis užimtumą ir prinokę laikas įgyti žinių arenoje.

Internetinė LLM / finansinė atitiktis ir rizikos valdymas

Albany Law School
Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Albany + 1 daugiau

Albany Law School yra įsikūrusi Niujorko sostinėje, kurioje yra vienas didžiausių finansų centrų pasaulyje. Mūsų finansinės atitikties ir rizikos valdymo programa šią vietą panaudoja siekdama užtikrinti aukščiausią mokymo kokybę, kuria siekiama paskatinti profesionalių specialistų karjerą.