Teisės magistro programos apie Rusijos teisės studijos

Palyginti teisės magistro programas ir Rusijos teisės studijos

LLM yra teisės magistro laipsnis, kurį siūlo įvairios institucijos visame pasaulyje. Kai kuriuose regionuose teisės magistras, taip pat žinomas kaip ML laipsnis, yra būtina sąlyga praktikuojančiam advokatui.

Kas yra LLM Rusijos teisėje? Ši programa paprastai siūlo tiek pažangias bendrojo pobūdžio teisės klases, tiek konkrečius supratimą ir gebėjimą praktikuoti teisinėje srityje tiek Rusijoje, tiek visame pasaulyje. Siūlomi kursai gali apimti verslo sutartis, įmonių teisę, investavimo įstatymą, darbo teisę, intelektinės nuosavybės teisę, humanitarinę teisę ir mokesčių teisę. Kai kuriose institucijose gali būti įmanoma specializuotis vienoje iš šių sričių.

Rusijos teisės studijų kursas gali padėti stiprinti gebėjimą bendrauti bendrai ir teisiškai. Supratimas apie discipliną iš tarptautinio konteksto gali baigti labiau pageidaujamus darbuotojus pasaulinei kompanijai. Bet kokio laipsnio teisė padeda kurti planavimo įgūdžius, naudingus darbui ir namų gyvenimui.

LLM laipsnio įgijimo išlaidos bus skirtingos skirtingose ​​institucijose. Lygindami interesų programas, pažvelkite į laiko trukmę, bendrąsias išlaidas, kad pasiektumėte laipsnį ir pragyvenimo išlaidas, jei norite dalyvauti perkeliant.

Pozicijos, kurias šis laipsnis gali paruošti absolventams, apima ir advokato, konsultanto, tyrimo analitiko, finansų patarėjo ir vertėjo darbą. Specializacija konkrečioje srityje, pvz., Mokesčių ar investicijų, gali padidinti užimtumo galimybes konkrečioje srityje. Šios pozicijos yra korporacijose, bankuose, investicinėse įmonėse, konsultacinėse bendrovėse, vyriausybinėse agentūrose ir ne pelno organizacijose. LLM Rusijos teisėje gali tapti labiau pageidautina kandidatu į tokias įstaigas, esančias Rusijoje, ar verstis su ja.

Įvairios institucijos siūlo šią studijų programą Rusijoje, internete ir kitur. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti Daugiau
{degree}{category}{country}{region}{mode} kategorijos neatitiko jokių studijų programų. Pabandykite pasirinkti LLB{related_category}{related_country}{related_region}{related_mode} kategorijas.
Rusijos teisės studijos

Čia ieškokite panašių studijų programų