Teisės magistro programos Suomijoje

Peržiūrėti visas 2 geriausias Teisės magistrai Suomijoje - 2018

LLM - Teisės magistras

Teisės magistro kvalifikacinį laipsnį žinomas kaip LL.M., yra pažangių absolventas teisės laipsnį. Kandidatai dažnai jau turi pirmąjį teisinį išsilavinimą ir yra suinteresuoti, kad palengvintų jų studijas įstatymą. Gavimas LL.M. turi daug skirtingų privalumų.

LLM (Teisės magistras) yra pažangi teisės diplomas, kuris padeda parengti studentus su specializuotų teisinį išsilavinimą. Mokymo programas dažnai derinti mokslinius tyrimus, kursinių ir disertacija. LLM programos dažnai vienerių iki dvejų metų užbaigti.

Suomija, oficialiai Suomijos Respublika, yra Šiaurės šalis, esanti Fenoskandijos regione Šiaurės Europoje.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausias Teisės magistrai (LLM) Suomijoje - 2018

Skaityti Daugiau

Master in Environmental Policy and Law

University of Eastern Finland Law School
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Suomija Joensuu

[+]

Magistro studijų programos aplinkos, gamtos išteklių ir klimato kaita aplinkos politikos ir teisės yra naujų sričių dvejų metų magistro studijų programa, kuri apjungia aukšto lygio mokymą su profesiškai orientuotą ugdymo tikslų. Programa suteikia pažangias mokymo politikos, teisės ir poveikio vertinimus už klimato kaitos ir tvaraus gamtos išteklių valdymo.

Visi studentai privalo imtis kursus gamtinių išteklių valdymas, aplinkos apsaugos teisės aktų ir politikos, ir klimato kaitos teisės ir politikos prieš pasirenkant jų pagrindinis.

Kas mes esame?

Aplinkos, gamtos išteklių ir klimato kaita yra jungtinės magistrantūros studijų programa organizavo dviejų disciplinų; Aplinkos apsaugos teisė ir aplinkos apsaugos politika. ... [-]


Master in International Business Law

University of Helsinki
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2019 Suomija Helsinki

[+]

Informacija apie mokomosiomis kalbomis

Mokymo kalbos programos yra anglų. Ne mažiau kaip 75% nuo to, kiek turi būti baigtas visiškai anglų kalba (pvz seminarai, seminarų dokumentai ir panašūs rašto darbas, egzaminai ir magistro darbas). Tačiau, jums taip pat gali studijuoti kitų kalbų, ir, pavyzdžiui, apimti semestrą užsienyje ar teisėsaugos kursus mokoma suomių arba švedų kalba.

Iš magistro programos apimtis yra 120 kreditų (ECTS), bus baigtas dviejų akademinių metų.

mokslinių tyrimų Seminaro metu gausite reguliariai informuoti apie savo darbą iš savo vadovo ir kolegoms. Baigę mokslinių tyrimų seminaras, turėsite pažangių akademinių argumentacijos ir rašymo įgūdžius, taip pat išsamų supratimą apie savo disertacijos temą.... [-]