Filter
Teisės magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 teisės magistro programas, Sutarčių teisė

LLM yra teisės magistro laipsnis. Tai visuotinai pripažintas magistro laipsnis. Paprastai paprastai reikia baigti vienerių metų trukmės studijas. Daugelis studentų ir specialistų siekia šio laipsnio, norėdami įgyti patirties konkrečioje teisės srityje.

Kas yra LLM pagal sutarčių teisę? Tai teisės magistro laipsnis, kuriame daugiausia dėmesio skiriama privalomiems teisiniams susitarimams tarp dviejų ar daugiau fizinių ar juridinių asmenų. Galimos kursų temos gali apimti pažangias vyriausybės sutartis, sutarties vykdymą, intelektinės nuosavybės sutarčių valdymą, sutartis ir duomenų privatumo klausimus bei prekių ženklų sutartinius sandorius. Šie kursai paprastai suteikia gilesnį supratimą apie pagrindines teisines praktikas, daugiausia dėmesio skiriant įvairių sutarčių rašymui ir valdymui.

Daugelis absolventų išplėtoja pažangius skaitymo, supratimo ir sutarčių rengimo įgūdžius. Tai gali padėti jiems suprasti sutartis, su kuriomis jie susiduria kasdieniame gyvenime. Jie taip pat gali toliau tobulinti tyrimo ir analizės įgūdžius kartu su gebėjimu rašyti išsamiau. Tai galėtų būti puikūs įgūdžiai, reikalingi jų karjeros pažangai.

Kadangi nėra universalaus termino "LLM" apibrėžimo, jis naudojamas įvairiais būdais skirtinguose pasaulio universitetuose. Šis programų skirtumas lemia kainų nenuoseklumą iš vienos programos į kitą. Susisiekite su būsima mokykla, kad gautumėte išsamesnės informacijos apie mokslą.

Daugelis absolventų, turinčių LLM pagal sutarčių teisę, siekia teisinės karjeros privataus sektoriaus arba kaip specialistų didesnių įmonių. Sutartys dažnai yra didelė teisinių santykių dalis, todėl paprastai egzistuoja įvairios galimybės. Absolventai gali rasti darbą kaip tarptautiniai verslo advokatai, vyriausybės sutarčių konsultantai, intelektinės nuosavybės teisininkai, sporto ir pramogų advokatai ar mokesčių sutarčių teisininkai. Bet kokia sritis, kurioje numatytos sutartys, gali būti tinkama asmenims, turintiems šį laipsnį.

Vis daugiau magistro laipsnių siūloma internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Sutarčių teisė

University of Johannesburg

Ar jus domina derybos, projektų rengimas ir vykdymas? Ar idėja studijuoti sutarčių teisę ryškiame Pietų Afrikos komerciniame centre yra jums patraukli? Ar norite įgyti ži ... [+]

Ar jus domina derybos, projektų rengimas ir vykdymas? Ar idėja studijuoti sutarčių teisę ryškiame Pietų Afrikos komerciniame centre yra jums patraukli? Ar norite įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų norint tobulėti rengiant sutartis?

Komercinėje aplinkoje, kur vis daugiau įstatymų skleidžia vartotojų teises ir kur vis labiau suprantama kalba, šiuolaikinių sutarčių rengėjai nebegali griebtis ir įklijuoti atskirtų, archajiškų ar net nelegalių frazių, taip sugalvodami kartu sutartis. Atvirkščiai, žinios apie galiojančius įstatymus, susijusius su sutarčių sudarymu ir aiškinimu, ir puikios kalbų žinios yra priemonės, reikalingos teisininkams, kurie veda derybas ir rengia sutartis. Iš tikrųjų praktinės ir teorinės sutarčių sudarymo ir aiškinimo žinios yra būtinos praktikuojantiems teisininkams.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johanesburgas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KNect365 Learning

Akademinės studijos, turinčios stiprią praktinę dimensiją, įskaitant aukšto rango praktikuojančių statybų teisės specialistų indėlį. Sužinokite apie vadovaujančius JK sta ... [+]

Akademinės studijos, turinčios stiprią praktinę dimensiją, įskaitant aukšto rango praktikuojančių statybų teisės specialistų indėlį .

Sužinokite apie vadovaujančius JK statybos įstatymų specialistus ir akademikus apie sutarčių teisę, ginčų sprendimą, viešuosius pirkimus ir dar daugiau.

Kurso apžvalga

Statybos pramonė yra viena didžiausių pramonės šakų visame pasaulyje. Kasdieninės statybos problemos keičiasi ir reikalauja didesnio teisinio supratimo. Tokiems specialistams kaip teisininkai, architektai ir pramonės inžinieriai tapo būtina įgyti specializuotą teisinį išsilavinimą, kad galėtų spręsti kylančias teisines problemas.

Pavyzdžiui, dar prieš projekto rengimo ir sutarčių sudarymo etapą reikia atsižvelgti į teisinius padarinius kartu su ekonominiais ir techniniais aspektais. Derėtis dėl sutarčių su statybų projekto dalyviais yra būtina suprasti sudėtingą teisinę bazę. Taigi tikimasi, kad rangovai, inžinieriai ir tiekėjai, kurie tradiciškai nedalyvavo teisiniuose reikaluose, susidurs su sutarčių rengimu, derybomis ir įgyvendinimu.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
15 - 24 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba