LAWSTUDIES

Palyginti 2 teisės magistro programas ir Sutarčių teisė

LLM yra teisės magistro laipsnis. Tai visuotinai pripažintas magistro laipsnis. Paprastai paprastai reikia baigti vienerių metų trukmės studijas. Daugelis studentų ir specialistų siekia šio laipsnio, norėdami įgyti patirties konkrečioje teisės srityje.

Kas yra LLM pagal sutarčių teisę? Tai teisės magistro laipsnis, kuriame daugiausia dėmesio skiriama privalomiems teisiniams susitarimams tarp dviejų ar daugiau fizinių ar juridinių asmenų. Galimos kursų temos gali apimti pažangias vyriausybės sutartis, sutarties vykdymą, intelektinės nuosavybės sutarčių valdymą, sutartis ir duomenų privatumo klausimus bei prekių ženklų sutartinius sandorius. Šie kursai paprastai suteikia gilesnį supratimą apie pagrindines teisines praktikas, daugiausia dėmesio skiriant įvairių sutarčių rašymui ir valdymui.

Daugelis absolventų išplėtoja pažangius skaitymo, supratimo ir sutarčių rengimo įgūdžius. Tai gali padėti jiems suprasti sutartis, su kuriomis jie susiduria kasdieniame gyvenime. Jie taip pat gali toliau tobulinti tyrimo ir analizės įgūdžius kartu su gebėjimu rašyti išsamiau. Tai galėtų būti puikūs įgūdžiai, reikalingi jų karjeros pažangai.

Kadangi nėra universalaus termino "LLM" apibrėžimo, jis naudojamas įvairiais būdais skirtinguose pasaulio universitetuose. Šis programų skirtumas lemia kainų nenuoseklumą iš vienos programos į kitą. Susisiekite su būsima mokykla, kad gautumėte išsamesnės informacijos apie mokslą.

Daugelis absolventų, turinčių LLM pagal sutarčių teisę, siekia teisinės karjeros privataus sektoriaus arba kaip specialistų didesnių įmonių. Sutartys dažnai yra didelė teisinių santykių dalis, todėl paprastai egzistuoja įvairios galimybės. Absolventai gali rasti darbą kaip tarptautiniai verslo advokatai, vyriausybės sutarčių konsultantai, intelektinės nuosavybės teisininkai, sporto ir pramogų advokatai ar mokesčių sutarčių teisininkai. Bet kokia sritis, kurioje numatytos sutartys, gali būti tinkama asmenims, turintiems šį laipsnį.

Vis daugiau magistro laipsnių siūloma internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

2 Rezultatai Sutarčių teisė Filter

Tarptautinės statybos teisės magistras (LLM)

Informa Connect
LLM
11 Rgs. 2020
<
Ištęstinės
<
15 mėnesiai
01 Rgs. 2020
Anglų
Internetinės

Akademinės studijos, turinčios stiprią praktinę dimensiją, įskaitant aukšto rango praktikuojančių statybų teisės specialistų indėlį. Sužinokite apie vadovaujančius JK statybos ...

Skaityti daugiau

LLM sudarant ir aiškinant sutartis

University of Johannesburg
LLM
Sau. 2020
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Ar jus domina derybos, projektų rengimas ir vykdymas? Ar idėja studijuoti sutarčių teisę ryškiame Pietų Afrikos komerciniame centre yra jums patraukli? Ar norite įgyti žinių i ...

Skaityti daugiau