LAWSTUDIES.LT

Palyginti 4 teisės magistro programas ir Tarpininkavimas

Teisės srityje yra daug konkrečių teisės rūšių, o LLM laipsniai padeda mokiniams specialiai studijuoti tik vieną iš šių daugybės aspektų. Studentai paprastai eina užsirašyti į vieną iš šių pažangių teisinių laipsnių po teisinės mokyklos baigimo arba po kelerių metų dirbdami advokatu.

Kas yra tarpininkavimo LLM? Kai studentai siekia šio laipsnio, jie studijuoja griežtus teorinius konfliktų sprendimo ir tarpininkavimo principus. Jie taip pat gali plačiai studijuoti atvejų tyrimus ir modeliavimus, kurie padeda įgyti įgūdžių, reikalingų tapti tarpininku. Be to, studentai gali sužinoti daugiau apie tai, kodėl tarpininkavimas yra naudinga ginčų sprendimo forma ir kada ji turėtų būti naudojama padėti žmonėms, organizacijoms ir įmonėms spręsti problemas.

Tie, kurie uždirba šį pažangų teisinį laipsnį, gali tapti ekspertų derybomis, kurie gali padėti jiems uždirbti daugiau savo srityje. Jie taip pat gali sustiprinti savo organizacinius gebėjimus ir bendravimo įgūdžius, kurie gali padėti jiems saugiai reklamuoti savo karjerą.

Mokyklos buvimo vieta, ar programa yra internete ar asmeniškai, ir kiek laiko tai užtruks, turi įtakos bendroms tarpininkavimo uždirbtų LLM išlaidoms. Kiek mokyklos mokestį už mokslą taip pat turi įtakos sąnaudoms gauti šį laipsnį.

Nors daugelis studentų, kurie užsiima tarpininkavimo magistrantūros studijomis, tampa profesionaliais tarpininkais ar arbitrais, nepriklausomai nuo to, ar jie jau yra advokatas, ar ne, daugelis taiko šiuos įgūdžius kitoje profesijoje. Pavyzdžiui, kai kurie tarpininkai užsiima LLM ir taiko savo derybinius įgūdžius kaip mokytojas, žmogiškųjų išteklių specialistas arba valdytojas. Kiti naudojasi šiais įgūdžiais, kad padidintų savo veiklą kaip treneris ar socialinis darbuotojas daugelyje skirtingų pramonės šakų.

Tokios LLM programos absolventams dažnai yra įdomios galimybės. Norėdami pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

4 Rezultatai Tarpininkavimas Filter

LLM/ MSc Mediation and Conflict Resolution

University of Strathclyde: Faculty of Humanities and Social Sciences
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 12 - 24 dienos Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

LLM TRANS / Europos komercinė teisė, tarpininkavimo, arbitražo ir energetikos teisės

International Hellenic University (IHU)
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 14 mėnesiai Susisiekti su mokykla Graikija Thessaloniki + 1 daugiau

Ši programa remiasi tikrai tarpvalstybiniu ir Europos perspektyvą. Ji siūlo labai lanksti kvalifikaciją, tinkamą platų karjeros angų daugelyje sektorių. Jis yra skirtas neseniai absolventų ir kvalifikuotų teisininkų, siekiančių verstis tarptautinio, ES ir tarptautiniu komercinės teisės, įmonių teisės, kapitalo rinkų teisės, finansų teisės ir alternatyvaus ginčų sprendimo karjerą, taip pat į nacionalinių reguliavimo institucijų ir valstybės pareigūnas.

LLM tarpininkavimas ir alternatyvus ginčų sprendimas - ne visą darbo dieną

University of Law Online
Internetinės Ištęstinės 24 mėnesiai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Mūsų LLM iš mūsų naujosios magistro teisės programų paketo yra skirtos teisės absolventams, norintiems ištirti konkrečios, specializuotos teisės srities praktinį taikymą. Studijuokite akis į akį arba internete.

LLM tarpininkavimas ir alternatyvus ginčų sprendimas - visą darbo dieną

The University of Law Postgraduate Programmes
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 12 mėnesiai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė London Birmingham Leeds + 3 daugiau

Mūsų LLM iš mūsų naujosios magistro teisės programų paketo yra skirtos teisės absolventams, norintiems ištirti konkrečios, specializuotos teisės srities praktinį taikymą. Studijuokite akis į akį arba internete.