Internetinės teisės magistro studijos - Tarptautinės prekybos teisė - Šveicarijoje

Ieškoti internetinių teisės magistro programų - Tarptautinės prekybos teisė - Šveicarijoje - 2019

Tarptautinės prekybos teisė

Specializuota LL.M. laipsnis leidžia advokatai sustiprinti arba pakeisti savo žinias tam tikroje teisės srityje. Ar ypatinga koncentracija tam tikroje srityje gali atverti naujų galimybių.

Dėl padidėjusių globalizacijos ir tarptautinės prekybos verslo pasaulio poreikius patirtį teisininkų, kurie turi išsamių žinių apie tarptautinę teisę. Todėl beveik kiekvieną tarptautinė kompanija samdo advokatą, kuris turi LLM Tarptautinės prekybos teisės.

Šveicarija, oficialiai Šveicarijos Konfederacija yra federacinė parlamentinė respublika, kurį sudaro 26 kantonai, su Berno kaip federalinių institucijų sėdynės. Šveicarija 's nepriklausomumą ir neutralumas jau seniai pagerbtas didžiųjų Europos galių. Šveicarija yra taikios, klestinčios ir stabilios Šiuolaikinės rinkos ekonomika, žemas nedarbo lygis.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo geriausių internetinių teisės magistro programų - Tarptautinės prekybos teisė - Šveicarijoje - 2019

Skaityti Daugiau
{degree}{category}{country}{region}{mode} kategorijos neatitiko jokių studijų programų. Pabandykite pasirinkti LLM{related_category}{related_country}{related_region}{related_mode} kategorijas.

Čia ieškokite panašių studijų programų