Internetinės teisės magistro studijos - Tarptautinės prekybos teisė - Gambijoje

Ieškoti internetinių teisės magistro programų - Tarptautinės prekybos teisė - Gambijoje - 2019

Tarptautinės prekybos teisė

LL.M. programos gali skirtis ilgio, vertės ir kiekybės. Reguliariai programa yra vienerių metų dieninių straipsnį ar dvejų iki trejų metų nuo neakivaizdinių studijų. Studentai dažnai imtis savo kursus arba specializuojasi tam tikroje srityje, kaip antai tarptautinę teisę, arba sukurti pasirinktinį studijas, kad atitiktų jų asmeninius interesus ar profesinius poreikius.

Tyrimai pagal tarptautinės prekybos teisės principus gali būti rengiami siekiantiems teisininkams už įdomias karjerą, apimančią pasaulį, atstovaujančias tarptautinėms prekybos organizacijoms, federalinėms vyriausybėms ar privatiems verslo klientams. Konkrečios studijų sritys gali būti skirtos prekybos taisyklėms, komercinėms sutartims, ekonominėms sankcijoms ir tarifų teisės aktams.

Kraštutinis trūksta išteklių, kartu su prastos ekonominės situacijos padarė Gambija prastas pasirinkimas tiems, kurie ieško laipsnį aukštojo mokslo srityje. Nors išsilavinusių Gambians skaičius auga, ji vis dar yra gerokai mažesnė nei tarptautinio vidurkio.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo geriausių internetinių teisės magistro programų - Tarptautinės prekybos teisė - Gambijoje - 2019

Skaityti Daugiau

Online LLM in International Law and Treaty Law

EUCLID (Euclid University)
Internetinės Dieninės Ištęstinės 8 - 18 mėnesių Registracija galima Gambija Gambia Online + 1 daugiau

[+]

Geriausios internetinės teisės magistro programos - Tarptautinės prekybos teisė - Gambijoje. Tarptautinės organizacijos [-]