Filter
Teisės magistras
Švedija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti teisės magistro programas - Tarptautinės teisės studijos Švedijoje - 2019

Teisės magistro laipsnis, arba LLM, yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia tam tikrą antrojo akademinio laipsnio teisės studijų specialybę. LLM studijų programos paprastai trunka vienerius metus ir yra orientuotos į tam tikro mokslinio tyrimo atlikimą.

Tarptautinės teisės studijos gali būti orientuotos į atskirų šalių įstatymus ir tarptautinius įstatymus. Lygindamas šiuos įstatymus, jis gali įvertinti, kaip gerai vykdo veiklą iš įvairių organizacijų ir asmenų.     

Švedija (Sverige) yra Šiaurės šalių dydį, su maždaug 9,5 milijono gyventojų. Ji ribojasi su Norvegija ir Suomija yra prijungtas prie Danijos Via Zundo (Öresundsbron) tilto. Švedija turi stiprią tradiciją būti atviras, tačiau atsargus šalis.

Geriausios teisės magistro programos ir Tarptautinės teisės studijos Švedijoje ir 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Tarptautinės teisės studijos, Švedija

Lund University

Lundo tarptautinio žmogaus teisių įstatymo magistro programa buvo viena iš pirmųjų LL.M programų, sukurtų specialiai tam, kad būtų užtikrintas vis sudėtingesnės srities - ... [+]

Jau 25 metus Tarptautinės žmogaus teisių teisės magistro laipsnį siūlo Teisės fakultetas. Tai yra Teisės fakulteto ir Raoul Wallenberg žmogaus teisių ir humanitarinės teisės instituto (RWI) bendradarbiavimo įmonė. Dėl to jūsų švietimas yra unikalus: jokia kita LL.M programa nepasiūlo bendrų prestižinės teisės mokyklos ir į žmogaus teisių gynimo instituciją orientuotos institucijos. Manome, kad tai suteikia galimybę moksliniam požiūriui į žmogaus teises priartėti prie žmogaus teisių praktikos.

Mes siekiame apmokyti savo kontekstinį sąmoningumą, analitinį aiškumą ir praktinius įgūdžius. Lund University Teisės fakultetas ir RWI yra gerbiami švietimo veikėjai, o mūsų absolventai gauna naudos iš to, kad Lundo magistrantūros programa yra vertinama visame pasaulyje. Programos darbuotojai buvo atrinkti siekiant užtikrinti aukščiausius mokslo ir mokymo standartus. Reguliariai įtraukiame neįvykdytus mokslininkus, ekspertus, teisėjus iš tarptautinių teismų ir tribunolų, diplomatų ir žmogaus teisių intelektualų į mūsų studentų sąrašą. Žymūs svečiai fakultete ir RWI, be kita ko, buvo Kofi Annan, Shirin Ebadi, Hans Corell, Chris Patten, Rosalyn Higgins ir Gro Harlem Brundtland.... [-]

Švedija Lund
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba